HTC One Google Edition 26 Haziran’da Satışta Olacak

HTC tarafından 2013 senesinin Amiral Gemisi olarak pazara sürülen HTC One modelinin Saf Android (Stok Android) sürümü ile pazara sunacağı HTC One Google Edition serisinin 26 Haziran’da satışına başlanacak. 

Daha önce Google tarafından sadece Nexus serisi modellerde kullanılan Stok Android sürümü son dönemde pazara çıkan HTC one ve Galaxy S4 modelleri için de hazırlandı.

Buna göre HTC One Google Edition ve Samsung Galaxy S4 Google Edition serilerinden birisine sahip olanlar Google Nexus serisi gibi ilk olarak Android Güncellemelerine sahip olabilecekler.

599$ fiyat etiketine sahip olacak HTC One Google Edition, Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemi, kilitsiz Bootloader, 32GB dahili hafıza, T-Mobile ve AT&T operatörleriyle uyumlu HSPA+ ile 4G LTE iletişim teknoloji desteğiyle birlikte 26 Haziran’da Play Store aracılığıyla ABD’de satılmaya başlayacak.

Aynı tarihte Galaxy S4’ün GT-I9505G model numaralı benzer yazılıma sahip Snapdragon 600 çipsetli sürümü 649$’dan yine Play Store’de listelenecek.

 

HTC One Google Edition
HTC One Google Edition

 

HTC One Google Edition serisi ile özellikle HTC Sense 5.0 ile gelen özellikler alınarak daha sade ve hızlı bir ara yüze kavuşan HTC One modeli bu güncelleme desteği ile oldukça iyi bir satış rakamına ulaşacak gibi görünüyor.

Bakalım HTC One serisi mi yoksa HTC One Google Edition serisi mi en fazla satanlar listesinde olacak.

 

HTC One Google Edition 26 Haziran’da Satışta Olacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 3 Aralık 2013, 16:10

    VSCO cam android galaxy S4, note 3 ve HTC One için çıkmış bugün. Darısı sevenlerinin başına.