Pasaport Kayıt İşlemleriHTC One Google Edition Modeli Google Play’de Satışa Çıktı

HTC One Google Edition Modeli Google Play’de Satışa Çıktı

Geçtiğimiz günlerde HTC One modeline Saf Android yüklenerek pazara sürüleceği bilgisi verilen HTC ONE Google Edition serisi model Google Play Store üzerinden satışa çıkarıldı. Saf Android yada Stok Android olarak bilinen ve Google tarafından hiçbir ekleme yapılmadan olduğu gibi çıkarılan sürümü kullanacak olan HTC One Google Edition serisi bir anlamda pazardaki Google Nexus modelleri gibi […]


Geçtiğimiz günlerde modeline yüklenerek pazara sürüleceği bilgisi verilen Google Edition serisi model üzerinden satışa çıkarıldı.

yada olarak bilinen ve Google tarafından hiçbir ekleme yapılmadan olduğu gibi çıkarılan sürümü kullanacak olan Google Edition serisi bir anlamda pazardaki Google Nexus modelleri gibi olacak.

Çıkacak olan Android İşletim Sistemi güncellemelerinde de ilk yararlanacak cihazlar arasında olan serisi ilk olarak Android 4.2.2 Jelly Bean ile kullanıcı karşısına çıkmış oldu. Pazarda hali hazırda satılan HTC One modellerinde ise Android 4.1.2 Jelly Bean sürümü mevcut.

serisi HTC One serisinin donanımsal ve tasarımsal özelliklerini birebir olarak taşıyor. Ancak birçok yazılımsal özellik sürümünde bulunmuyor.

  HTC One (M8) Modelinin Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

 

HTC One Google Edition Modeli Google Play’de Satışa Çıktı
HTC One Google Edition Modeli Google Play’de Satışa Çıktı

 

HTC Sense 5.0 ara yüzü ile gelen HTC BlinkFeed çalışması, HTC ZOE çalışması ve birkaç özel yazılım ne yazık ki HTC One Google Edition serisinde olmayacak. Çünkü bunlar ile gelen yazılımlar değiller, Sense sürümüne ait yazılımlar.

Bakalım 599 Dolar etiket fiyatı ile üzerinden satışına başlanılan HTC One Google Edition serisi ne kadarlık bir satış rakamına ulaşacak ve HTC One modelini geçebilecek mi?


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status