HTC One Google Edition Modeli Google Play’de Satışa Çıktı

HTC One Google Edition Modeli Google Play’de Satışa Çıktı

Geçtiğimiz günlerde HTC One modeline Saf Android yüklenerek pazara sürüleceği bilgisi verilen HTC ONE Google Edition serisi model Google Play Store üzerinden satışa çıkarıldı. Saf Android yada Stok Android olarak bilinen ve Google tarafından hiçbir ekleme yapılmadan olduğu gibi çıkarılan sürümü kullanacak olan HTC One Google Edition serisi bir anlamda pazardaki Google Nexus modelleri gibi […]yorumlar.net

Geçtiğimiz günlerde modeline yüklenerek pazara sürüleceği bilgisi verilen serisi model üzerinden satışa çıkarıldı.

yada olarak bilinen ve Google tarafından hiçbir ekleme yapılmadan olduğu gibi çıkarılan sürümü kullanacak olan serisi bir anlamda pazardaki Google Nexus modelleri gibi olacak.

Çıkacak olan Android İşletim Sistemi güncellemelerinde de ilk yararlanacak cihazlar arasında olan serisi ilk olarak Android 4.2.2 Jelly Bean ile kullanıcı karşısına çıkmış oldu. Pazarda hali hazırda satılan modellerinde ise Android 4.1.2 Jelly Bean sürümü mevcut.

Google Edition serisi HTC One serisinin donanımsal ve tasarımsal özelliklerini birebir olarak taşıyor. Ancak birçok yazılımsal özellik HTC One Google Edition sürümünde bulunmuyor.

  HTC One Dalgası Sona Erdi, Zarar Başladı

 

HTC One Google Edition Modeli Google Play’de Satışa Çıktı
HTC One Google Edition Modeli Google Play’de Satışa Çıktı

 

HTC Sense 5.0 ara yüzü ile gelen HTC BlinkFeed çalışması, HTC ZOE çalışması ve birkaç özel yazılım ne yazık ki HTC One Google Edition serisinde olmayacak. Çünkü bunlar ile gelen yazılımlar değiller, Sense sürümüne ait yazılımlar.

Bakalım 599 Dolar etiket fiyatı ile üzerinden satışına başlanılan HTC One Google Edition serisi ne kadarlık bir satış rakamına ulaşacak ve HTC One modelini geçebilecek mi?

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status