HTC One Google Edition Modeli Google Play’de Satışa Çıktı

HTC One Google Edition Modeli Google Play’de Satışa ÇıktıGeçtiğimiz günlerde modeline yüklenerek pazara sürüleceği bilgisi verilen Google Edition serisi model üzerinden satışa çıkarıldı.

yada olarak bilinen ve Google tarafından hiçbir ekleme yapılmadan olduğu gibi çıkarılan sürümü kullanacak olan Google Edition serisi bir anlamda pazardaki Google Nexus modelleri gibi olacak.

Çıkacak olan Android İşletim Sistemi güncellemelerinde de ilk yararlanacak cihazlar arasında olan serisi ilk olarak Android 4.2.2 Jelly Bean ile kullanıcı karşısına çıkmış oldu. Pazarda hali hazırda satılan HTC One modellerinde ise Android 4.1.2 Jelly Bean sürümü mevcut.

serisi HTC One serisinin donanımsal ve tasarımsal özelliklerini birebir olarak taşıyor. Ancak birçok yazılımsal özellik sürümünde bulunmuyor.

  HTC One Mini Modeli Resmen Duyuruldu

 

HTC One Google Edition Modeli Google Play’de Satışa Çıktı
HTC One Google Edition Modeli Google Play’de Satışa Çıktı

 

HTC Sense 5.0 ara yüzü ile gelen HTC BlinkFeed çalışması, HTC ZOE çalışması ve birkaç özel yazılım ne yazık ki HTC One Google Edition serisinde olmayacak. Çünkü bunlar ile gelen yazılımlar değiller, Sense sürümüne ait yazılımlar.

Bakalım 599 Dolar etiket fiyatı ile üzerinden satışına başlanılan HTC One Google Edition serisi ne kadarlık bir satış rakamına ulaşacak ve HTC One modelini geçebilecek mi?

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası

Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status