Pasaport Kayıt İşlemleriHTC One İçin Android 4.3 Güncellemesi 2013 Sonuna Kaldı

HTC One İçin Android 4.3 Güncellemesi 2013 Sonuna Kaldı

HTC One kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği Android 4.3 Jelly Bean Güncellemesi için en azından 1 aylık bir bekleme süresi olacak gibi görünüyor. HTC Amerika Başkanı Jason MACKENZİE tarafından Twitter üzerinden yapılan bir açıklamaya göre Avrupa için HTC One Android 4.3 Güncellemesi ilk olarak İngiltere’de yayına alınacak ve belirtilen süre 3 ila 5 hafta sonrasına ait. Bu […]


kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği Android 4.3 Jelly Bean Güncellemesi için en azından 1 aylık bir bekleme süresi olacak gibi görünüyor.

HTC Amerika Başkanı Jason MACKENZİE tarafından Twitter üzerinden yapılan bir açıklamaya göre Avrupa için Android 4.3 Güncellemesi ilk olarak İngiltere’de yayına alınacak ve belirtilen süre 3 ila 5 hafta sonrasına ait.

Bu noktada 1 ay gibi bir süre sonra Avrupa için ilk Android 4.3 Güncellemesi gelecek gibi görünüyor. Bu güncellemeden ne kadar sonra Türkiye’deki kullanıcılarına güncelleme gelir oda tam olarak net değil.

HTC One İçin Android 4.3 Güncellemesi 2013 Sonuna Kaldı
HTC One İçin Android 4.3 Güncellemesi 2013 Sonuna Kaldı

Kısacası HTC One kullanan Türk Kullanıcılar için Güncellemesi için en iyi tarih Kasım veya Aralık ayları olacak gibi görünüyor.

  HTC Desire 300 Modelinin Özellikleri, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status