HTC One İçin Android 4.3 Güncellemesi Eylül veya Ekimde Çıkmış Olacak

HTC One İçin Android 4.3 Güncellemesi Eylül veya Ekimde Çıkmış Olacak

HTC tarafından 2013 senesinin Amiral Gemisi olarak pazara sürülen ancak Android 4.1 ile pazara çıkan HTC One modeli geçen ay Android 4.2.2. Güncellemesi almıştı. Gelen haberler ise HTC One modelinin Android 4.3 Jelly Bean sürümüne 2 ay içerisinde geçeceği yönünde. Bazı operatörlere özel olarak üretilen ve çeşitli ara yüzler ile satışı yapılan HTC One modellerinin […]yorumlar.net

tarafından 2013 senesinin Amiral Gemisi olarak pazara sürülen ancak Android 4.1 ile pazara çıkan modeli geçen ay Android 4.2.2. Güncellemesi almıştı. Gelen haberler ise modelinin Android 4.3 Jelly Bean sürümüne 2 ay içerisinde geçeceği yönünde.

Bazı operatörlere özel olarak üretilen ve çeşitli ara yüzler ile satışı yapılan modellerinin birçoğuna henüz Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi vermeyen ve operatörler ile bu konuda çalışmalar yürüten firmanın bu modellere de direkt olarak Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi sunması bekleniyor.

’nin başındaki isimlerden Jason Mackenzie, yazdığı Tweet ile bu durumu takipçilerine açıkladı. Mackenzie’ye göre küçük bir güncelleme olan Android 4.2’den, doğrudan Android 4.3’e geçmenin büyük bir problem olmadığı; 4.3’e geçişin de çok kısa bir sürede olacağı yönünde.

  Çift Sim Kartlı HTC One İçin Android 4.2.2 Güncellemesi Çıktı
HTC One İçin Android 4.3 Güncellemesi Eylül veya Ekimde Çıkmış Olacak
İçin Android 4.3 Güncellemesi Eylül veya Ekimde Çıkmış Olacak

HTC kanadından gelen bu bilgilere göre HTC modeli için Android 4.3 Güncellemesi için Eylül veya Ekim ayında çalışmaların tamamlanacağı ve dağıtıma başlanacağı söylenebilir.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status