HTC One İçin Android 4.4 Kit Kat Güncelleme Tarihi Açıklandı

HTC One İçin Android 4.4 Kit Kat Güncelleme Tarihi Açıklandı

HTC tarafından güncelleme noktasında öncelikli konumda tutulan modeline Android 4.4 Kit Kat Güncellemesi için çalışmalara başlandı ve tahmini güncelleme tarihi belli oldu.

15 gün içerisinde Google Edition serisine Android 4.4 Kit Kat güncellemesi verecek olan HTC’nin 90 günlük bir süre içerisinde de Amerika’dan başlamak üzere Tüm kullanıcılarına Android 4.4 Kit Kat Güncellemesi sunacağı açıklandı.

HTC’nin ABD başkanı Jason Mackenzie tarafından yapılan açıklama ilk etapta direkt olarak Amerika Birleşik Devletleri içerisindeki HTC One kullanıcıları için olsa da güncelleme başladıktan birkaç gün sonra diğer bölgelerde de dağıtımların başladığını artık biliyoruz.

İlk etapta HTC One Google Play Edition‘ın 15 gün içerisinde Android 4.4 KitKat güncellemesi alması bekleniyor. Daha sonraki 15 – 20 gün içerisinde de, HTC One Developer Edition‘a güncellemenin verilmesi bekleniyor. Sonraki 60 günlük süreç ise pazarda yoğunlukla kullanılan HTC One modelleri için gelecek.

HTC One
HTC One

Bu noktada 90 günlük sürecin 3 aya tekabül ettiğini ve güncellemenin 2014 Şubat ayı gibi gerçekleşeceğini belirtmekte fayda var. Yani HTC One modelinin yeni sürümü ile birlikte eski sürüm için de güncelleme sağlanmış olacak gibi görünüyor.


YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak apk indirebilirsiniz.

Elektronik Sigara

DMCA.com Protection Status