HTC One İçin Fiyat İndirimi Başladı

HTC One 2 (M8) modelinin tanıtılmasına 10 gün kala Tayvanlı Üretici tarafından HTC One (M7) modeline bir indirim tanımlandı. Yeni modelinin yine tepe fiyatta pazara sürülecek olmasından dolayı HTC One serisinin satışlarını düşürmek istemeyen HTC firması ilk adımı Amerika Birleşik Devletlerinde atarak cihaz fiyatını 100 Dolar kadar düşürdü. 599 Dolar Etiket Fiyatı ile satışı yapılan […]2 (M8) modelinin tanıtılmasına 10 gün kala Tayvanlı Üretici tarafından (M7) modeline bir indirim tanımlandı.

Yeni modelinin yine tepe fiyatta pazara sürülecek olmasından dolayı serisinin satışlarını düşürmek istemeyen HTC firması ilk adımı Amerika Birleşik Devletlerinde atarak cihaz fiyatını 100 Dolar kadar düşürdü.

599 Dolar Etiket Fiyatı ile satışı yapılan HTC One modelinin yeni satış fiyatı ise 499 Dolar olarak belirlendi. Bu indirim yeni model öncesinde satış düşüşü yaşamak istemeyen HTC firmasının aslında duyurudan sonra bir basamak daha aşağı ineceğinin bir göstergesi.

Ülkemizde halen 1699 TL – 2000 TL arasındaki fiyatlardan satışı yapılan HTC One M7 modelinin bu indirimden sonra 1-2 gün içerisinde 1499 TL – 1699 TL seviyesi arasındaki bir fiyattan satışa çıkması bekleniyor.

  HTC M7 Modeli HTC One Olarak Karşımıza Çıkmaya Hazırlanıyor

HTC One modelinin 1500 TL seviyesine düşmesi ise Samsung Galaxy S4 ve Sony Xperia Z modeli gibi tepe modellerin satışlarını zayıflatacak bir adım olabilir. Aynı fiyat seviyesine inmesi durumunda HTC One serisinin rakiplerinden bir basamak üste çıkması ve satışlarını arttırması beklenebilir.

HTC One Modeline Fiyat İndirimi
HTC One Modeline Fiyat İndirimi

(M8) Modelinin Pazara Çıkış Tarihi ve Fiyatı Ne Olacak?

M8 modelinin ise 25 Mart tarihinde tanıtılması, Mayıs – Haziran gibi de satışa çıkması bekleniyor. HTC M8 serisinin 2000 TL – 2250 TL fiyat seviyesinden kullanıcılar ile buluşması ve yaklaşık olarak 1 sene o fiyat seviyesinde ilerlemesi bekleniyor.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status