HTC One İçin Turkcell Mağaza Ön Siparişi Açıldı

HTC One için daha önce Vodafone ve Avea Ön Sipariş sayfalarını aktif etmişlerdi. Şimdi de Turkcell firması Turkcell Mağaza üzerinden Ön Siparişi başlatmış oldu.

1999 TL fiyatlandırma ile Ön Siparişi açılan HTC One için Turkcell firması 07 Mayıs 2013 tarihini dağıtım tarihi olarak göstermiş durumda. Buna göre diğer operatörlerle beraber HTC One modeli Türkiye pazarına Mayıs ayı başı itibari ile girmeye başlayacak.

Turkcell Mağaza üzerinden Ön Sipariş geçen aboneler için bir de 125 TL değerinde bir paket hazırlanmış durumda. Buna göre Ön Sipariş veren abonelere HTC One ile birlikte HTC araç aksesuarı Speaker Phone ürünü de hediye olarak gönderilecek.

HTC One İçin Turkcell Mağaza Ön Siparişi Açıldı
HTC One İçin Turkcell Mağaza Ön Siparişi Açıldı

 

Kredi Kartına taksit imkânı ile Turkcell Mağaza sayfasından satışına başlanılan ürün için henüz hiçbir operatör Sözleşmeli Satış Paketlerini açıklamadı. Ancak genel anlamda bakıldığında Samsung Galaxy S4 modeli ile hemen hemen aynı fiyatlardan ve sözleşme sürelerinden HTC One modelinin de satışı yapılacaktır diye düşünüyoruz.

 

HTC One İçin Turkcell Mağaza Ön Siparişi Açıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. HTC One X ve One X , Android 4.4 Güncellemesi Alacak Mı? Resmi Açıklama Yapıldı!

    Cevapla
  2. çok yüksek fiyatı var galaxy s4 almak daha mantıklı çünkü galaxy s4’ün fiyatı 1900 tl hemde yanında birde kablosuz şarj padi hediye ayrıca daha şık görüntüsü var bu fiyatla satılırsa htc ye yazık olur