Pasaport Kayıt İşlemleriHTC One İçin Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu

HTC One İçin Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu

HTC tarafından 2013 senesinin Amiral Gemisi olarak pazara sunulan HTC One modeli için Türkiye Satış Fiyatı belli oldu. Türkiye pazarında öncelikli olarak Vodafone, Avea ve Turkcell tarafından ve Teknoloji Mağazalar üzerinden Sözleşmeli ve Sözleşmesiz olarak 1999 TL fiyat etiketi ile satılmaya başlanacak. Satış süreci için Mart ayını baz alan kullanıcılar ise Nisan ayının ortalarını beklemek […]


HTC tarafından 2013 senesinin Amiral Gemisi olarak pazara sunulan modeli için Türkiye Satış Fiyatı belli oldu.

Türkiye pazarında öncelikli olarak Vodafone, Avea ve Turkcell tarafından ve Teknoloji Mağazalar üzerinden Sözleşmeli ve Sözleşmesiz olarak 1999 TL fiyat etiketi ile satılmaya başlanacak.

Satış süreci için Mart ayını baz alan kullanıcılar ise Nisan ayının ortalarını beklemek durumunda kalacak gibi görünüyor. Üretim bandında sıkıntılar yaşayan ve şu aşamada birkaç ülkede satışına başlanılan modeli için en iyimser tarih Nisan ayının ilk haftasında satışa çıkması.

HTC One (M7) Modeli
(M7) Modeli

 

Avrupa’da satışa sunulduğu ülkelerde ilk iki günde 30 bin adetlik bir satış rakamına ulaşan HTC One’ın ülkemizdeki kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacağını yakın bir zamanda göreceğiz. Ancak şu bir gerçek ki şu aşamada teknolojiyi üst seviyede takip eden birçok kullanıcı için HTC One ülkemize giriş yaptığı an alınması gereken cihazlar listesine girecektir.

 

  HTC One (M7) Modeli İçin Türkiye Fiyatı ve Satış Tarihi Netleşiyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. İlk etapta çok alıcı çıkacağını sanmıyorum. İlgi göreceğini tahmin ediyorum. Bir zamanlar iphone modellerinden bir cep telefonu almayı düşünüyordum. Şimdilerde favorim HTC ve Sony modelleri..

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status