HTC One M10 Modelinin Son Görselleri Sızdırıldı

WMC 2016 fuarında tanıtılması beklenilen ancak beklentileri boşa çıkaran HTC One M10 modelinin artık kullanıcıya sunulacak olan tasarımı sızdırıldı. İlk olarak OnLeaks tarafından sızdırılan görsellerden kısa süre sonra Evleaks olarak tanıdığımız Evan Blass ta aynı tasarımın farklı bir renk seçeneğini paylaştı. Peşpeşe gelen bu sızıntılarla beraber HTC One M10 modelinin tasarımı da netleşmiş oldu.   […]WMC 2016 fuarında tanıtılması beklenilen ancak beklentileri boşa çıkaran modelinin artık kullanıcıya sunulacak olan tasarımı sızdırıldı.

İlk olarak OnLeaks tarafından sızdırılan görsellerden kısa süre sonra Evleaks olarak tanıdığımız Evan Blass ta aynı tasarımın farklı bir renk seçeneğini paylaştı.

Peşpeşe gelen bu sızıntılarla beraber modelinin tasarımı da netleşmiş oldu.

 

BoomSound Artık Yok

Sızan tasarımlarda HTC One M7 modelinde kullanılmaya başlanılan ve sonraki M serilerinin hepsinde kendisine yer bulan BoomSound Ses Çıkışı artık M10 modeli ile kaldırılmış durumda.

Firmanın özellikle Ses Çıkışı noktasında nasıl bir çözüm sunacağı ise şu aşamada netleşmiş değil.

 

HTC One M10 Siyah Renk
Siyah Renk

 

Yekpare Alüminyum Kasa

Daha önceki M serilerinde olduğu gibi M10 serisinde de Yekpare Alüminyum Kasa kullanılmış durumda.

Cihazın tasarım noktasında HTC One M9 modeli ile HTC One A9 modellerinden esinlenerek ortaya çıktığı açıkça görülebiliyor.

Cihazın Premium Yapısı bu kasa tasarımı ile iyice ön plana çıkmış durumda. Laser Kesimle beraber şekillenmesi beklenilen modelin elde ciddi anlamda kendisin göstereceğini düşünüyoruz.

 

HTC One M10 Gümüş Renk
HTC One M10 Gümüş Renk

 

Teknik Özellikleri Belli Olmuş Durumda

Daha önce LG G5 modelinde ve General Mobile 5 Plus modellerinde resmi olarak kullanılmaya başlanılan USB Type-C serisi Şarj ve Data Girişi One M10 modeli tarafından da tercih edilmiş durumda.

SnapDragon 820 serisi işlemci kullanan modelin Adreno 530 GPU, 4 GB Ram Bellek ve 32 GB Dâhili Depolama Alanına sahip olduğunu biliyoruz.

Micro SD Kart Desteğine ve ön kısma konumlandırılan Parmak izi Okuyucu sistemine de sahip olan cihazın arka kısmında 12 MP, ön kısmında ise 4 Ultrapiksel değerindeki kameraların olması bekleniyor.

Ayrıca arka kameranın Laser OtoFocus Desteğine sahip olacağı da sızan görsellerde kendisini göstermiş durumda.

Ekran noktasında ise firmanın 5.15 İnç boyutunda 2K Çözünürlüğe sahip bir ekranı ve 3.000 mAh değerinde bir batarya ile pazara çıkması beklentisi oluşmuş durumda.

 

HTC One M10 Lansman
HTC One M10 Lansman

 

Lansmanına Az Süre Kaldı

HTC One M10 serisinin yakın dönemde tanıtılması ve kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor.

Bu şekilde diğer cihazlardan daha geç bir zamanda tanıtımının yapılmasının HTC One M10 serisi için artı bir durumu mu oluşturacağı yoksa eksi bir ortam mı oluşturacağı ise henüz belli değil.

  HTC One X9 Orta Seviye Bir Akıllı Telefon Olacak
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status