HTC One M10 Modelinin Türkiye Lansman Tarihi Belli Oldu

HTC kullanıcılarının merakla beklediği HTC One M10 serisinin Türkiye Tanıtım Tarihi resmi olarak açıklandı.

İlk olarak sızıntı haberlerle birlikte 19 Nisan 2016 tarihi duyurulsa da daha sonra hem Global hem de Türkiye’deki lansman tarihinin 12 Nisan 2016 tarihi olduğu netleşti.

Konuyla alakalı olarak HTC Türkiye bir açıklama yaparak cihazın 12 Nisan 2016 tarihinde Global Pazarla beraber Türkiye Pazarında da resmi olarak tanıtılacağı duyuruldu.

 

HTC One M10 Lansman Tarihi
One M10 Lansman Tarihi

 

HTC One M10 Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Bu konuda henüz net bir tarih yok. Ancak Dünya ile aynı anda ülkemizde de Lansmanı yapılacak olan HTC One M10 serisinin kısa süre içerisinde yüne Dünya Pazarı ile birlikte satışa çıkması bekleniyor.

Cihazın Teknik Özellikleri ve Kasa Yapısı hakkında birçok detay sızmış olsa da birçok meraklı 12 Nisan tarihinde yapılacak olan tanıtımı merakla bekliyor olacak.

 

HTC One M10 Gümüş Renk
HTC M10 Gümüş Renk

 

İtiraf Ediyoruz, Takıntılıyız…

HTC Türkiye reklam birimi tarafından HTC One M10 modelinin tüm dünyada aynı anda gerçekleştirilecek olan lansmanını duyururken “İtiraf ediyoruz, takıntılıyız… Ama iyi anlamda.” Sloganını kullandı.

Basına gönderilen davetiyelerde de bu görsel kullanılmış durumda.

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge serileri ve LG G5 serisinden sonra en fazla beklenen modeller arasında yer alan HTC One M10 serisi Nisan ayının ortası gelmeden tanıtılmış ve büyük ihtimalle de ay sonu olmadan pazara sürülmüş olacak.

 

HTC One M10
HTC One

HTC One M10 Modelinin Türkiye Lansman Tarihi Belli Oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir