HTC One M7 İçin Android 4.4.3 Güncellemesi

HTC kanadı 2013 yılının Amiral Gemisi olan ve One serisinin ilk göz ağrısı olarak pazara sürülen HTC One M7 için Android Güncellemesi yayınlamaya devam ediyor.

Aslında teknik olarak çok fazla değişikliğin yapılmadığı, birkaç stabilizasyon işlemi ile birkaç güvenlik açığının kapatıldığı Android 4.4.3 Kit Kat Güncellemesi hali hazırda Android 4.4.2 kullanan HTC One M7 ailesi için yolda.

Avrupa Pazarında 6.09.401.4 sürüm numarasına sahip olan 556.12 MB Boyutunda ki Android 4.4.3 Kit Kat Güncellemesi HTC One M7 kullanıcılarına gönderilmeye başlandı.

HTC ekibinin Android 4.4.4 Kit Kat sürümündeki güvenlik eklemelerini de Android 4.4.3 ismi ile One M7 ailesine gönderdiği güncellemeye eklediği ve bu sayede cihazın bu serideki son güncellemesini de almış olduğu gelen haberler arasında.

 

HTC One M7 Modeline Android L Güncellemesi

HTC kanadının bu sene sonunda pazara çıkacak olan Android L İşletim Sistemi ile HTC One M7 Güncellemelerini yavaşlatmaları bekleniyor.

HTC One M8 modelinden sonra HTC One M9 modeli için çalışmalara başlayan ve 2015 yılının ilk çeyreğinde yeni modelini açıklaması beklenilen HTC firmasının 2015 yılından sonra HTC One M7 modelini de ikinci rafa atacağı kesin gibi görünüyor.

Bu sebeple de modele son olarak Android L Güncellemesi gelecek gibi görünüyor.

 

HTC One M7 Android 4.4.3 Kit Kat Güncellemesi Yakında Türkiye’de

Avrupa için çıkan güncellemenin Ağustos Ayı bitmeden Türkiye pazarından da cihazlara gönderilmesi bekleniyor.

Boyut itibari ile uygulamanın OTA veya Wi-Fi üzerinden yapılması bekleniyor.

 

HTC One M7 İçin Android 4.4.3 Güncellemesi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir