HTC One M7 İçin Beklenen Sense 6.0 Güncellemesi Geliyor

HTC One M7 İçin Beklenen Sense 6.0 Güncellemesi Geliyor

firmasının 2013 yılı Amiral Gemisi olan One modeline gelecek olan Sense 6.0 Ara Yüz Güncellemesi ile alakalı ilk resmi açıklama geldi.

One M8 modelinin pazara çıkması ve Sense 6.0 Ara Yüzünün büyük bir ilgi görmesi sonrasında HTC One, HTC One Max ve HTC One Mini modeli için de Sense 6.0 Güncellemesi beklenmeye başlamıştı.

HTC Amerika Baş Direktör Jason MACKENZİE tarafından Twitter üzerinden yapılan açıklama ile ilk etapta HTC One M7 kullanıcıları için Sense 6.0 Ara Yüz Güncellemesinin Mayıs ayı içerisinde geleceği bilgisi verildi.

Global Pazarla eş zamanlı olarak dağıtımının yapılması beklenilen Sense 6.0 Güncellemesi için HTC One Mini ve HTC One Max kullanıcıları ise biraz daha bekleyecek gibi görünüyor. Çünkü HTC kanadının hedefinde ilk olarak HTC One M7 modeli var gibi görünüyor.

HTC One M7 İçin Beklenen Sense 6.0 Güncellemesi Geliyor
HTC One M7 İçin Beklenen Sense 6.0 Güncellemesi Geliyor

Sense 6.0 Güncellemesi ile BlinkFeed ve HTC Zoe gibi özellikleri geliştiren firmanın ekranda da bazı kaydırma özelliklerini kullanılabilir hale getirmesi sağlanmış durumda.

Kamera Özellikleri ile de biraz oynayan HTC firması daha stabil, az güç ve ram tüketen bir ara yüz çalışması ile karşımıza çıkmış durumda.

 

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status