HTC One (M7) Modeli İçin Türkiye Fiyatı ve Satış Tarihi Netleşiyor

HTC One (M7) Modeli İçin Türkiye Fiyatı ve Satış Tarihi NetleşiyorHTC Akıllı Telefon serisinin son amiral gemisi olan modeli tüm dünya ile beraber Türkiye Pazarı içinde oldukça talep görecek bir model olarak ön plana çıkmayı başardı.

Birkaç hafta önce Sony Xperia Z modeli ile başlayan Üst Seviye Akıllı Telefon tanıtımlarında ikinci adımı HTC attı ve ile adını sıkça andığımız modelini duyurdu.

Dünya pazarında 41 Ülkede Aynı Anda satışa çıkması planlanan modelini bu sayede ülkemizde de Dünya ile aynı anda HTC ONE satışına başlanacak diyebiliriz. Dünya pazarına çıkışı için net bir tarih yok ama Mart Ayı içerisinde satışına başlanacağı bilgisi verilmiş durumda.

HTC One (M7) Modeli
HTC One (M7) Modeli

Henüz firma fiyat olarak net bir rakam belirlemiş değil. Ancak birçok ülkede Sözleşmeli ve Sözleşmesiz şekilde satışa çıkacak olan modelin ülkemiz için 1900 TL Bandının üstünde kalması bekleniyor.

  HTC One İkisi Bir Arada Modeli İçin Çalışmalara Başlamış Durumda

Şu aşamada halen HTC ONE X modelinin 1750 TL Bandı üzerinde satıldığını düşünürsek 2000 TL HTC ONE modeli için aslında çok da üst bir fiyat olmayacaktır.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK

Teknoloji’nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status