HTC One (M7) Modelinin Batarya Değerleri ve Batarya Ömrü

HTC One (M7) Modelinin Batarya Değerleri ve Batarya Ömrü

tarafından pazara sunulan (m7) modelinin satışları başladı. Ve en çok akla takılan konulardan birisi olan Batarya Süresi ortaya çıkmaya başladı.

Normal bir kullanıcı olarak yaptığımız testlerde 2300 mAh’lik bir bataryaya sahip olan modelinin ortalama olarak 24 saatten fazla dayandığını gözlemledik.

Gün içerisinde 20’den fazla telefon görüşmesinin yanında Fotoğraf çekimi, BlinkFeed kullanımı ve diğer özelliklerin de kullanıldığı, uygulama yüklemesinin yapıldığı One modeli sabah 09.00 ile gece 24.00 arasında cihazdaki gücün sadece %49’luk kısmını tüketmişti.

HTC One Tayvan'da Satışa Başladı, Türkiye İse Sırada

Bu sistem ile ilerlediğimiz de çok fazla oyun oynamayan veya devamlı vide0 dinlemeyen birisi için One (M7) modeli ortalama olarak 24 Saat ile 30 Saat arasında bir kullanım ömrü ile kullanıcıya sunulmuş durumda.

BlinkFeed senkronizasyonunu kapatarak Mobil İnternet işlevini de devre dışı bırakmanız durumunda cihazın bataryası 48 saatlik periyodu rahatlıkla devirecek gibi görünüyor.

 


YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Teknoloji'nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. bu özellikte bir cihaz için gerçekten iyi bir süre eğer iki gün dayanırsa harika bir sonuç elde etmiş olur. dokunmatiklerin ömrü 24 saati geçmiyor

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak apk indirebilirsiniz.

Elektronik Sigara

DMCA.com Protection Status