HTC one m8 aklli telefon

Akıllı telefonlara durmadan bir yenisi ekleniyor. Rakiplerinden geri kalmamak için HTC’de bu yeniliğe ayak uyduruyor ve son çıkardığı One M8’le sizlere birçok özelliği bir arada sunuyor. One M8 5 inç ekrana sahip bu sayede HTC size büyük ekranla rahat kullanım olanağı sağlıyor. Full HD 1080p ekran özelliği ile renk ve görüntü konusunda size en iyisini sunmaya çalışıyor. Tek parça metal gövdeye sahip akıllı telefon size zariflik ve şıklığı bir arada veriyor. Qualcomm Snapdragon 801 işlemci ve e Android’İn son sürümü olan Android 4.4 KitKat ile destekleniyor.

2013 yılında ürettiği HTC one serisi ile birçok ödüle layık görülen HTC şimdide M8 ile farklı tasarım ve Sense 6 tecrübesini bir araya getiriyor. Telefonları en çok fotoğraf için kullanmaya başladığımız günlerde HTC One m8 size 5 MP geniş açılı kamera özelliği getiriyor. Ayrıca 2li LED flaş tonuyla fotoğrafı en mükemmel şekilde çekmenize yardımcı oluyor. Aynı zamanda yavaş moda sahip 1080p görüntüsündeki video seçenekleriyle yavaş çekim videolar çekebilir kendinize eğlence yaratabilirsiniz. Duo kamera özelliği ile de fotoğraflarınıza derinlik katıyor.

HTC one m8
HTC one m8

HTC One M8’in en önemli özelliği ise akıllı telefonların büyük sorunu olan şarj özelliğidir. Şarj konusunda harika bir özelliğe sahip olan telefonun şarjı tam doldurulduğunda sizin 2 hafta kullanabilmenize olanak sağlıyor. %40’dan daha fazla pil gücü sağlayan HTC One M8 en çokta bu özelliği ile alınıcılarına yol gösteriyor.

HTC One M8’e sahip olmak istiyorsanız hemen bir teknoloji marketine ya da HTC mağazalarına gidin. Ayrıca Turkcell’in akıllı telefonlara sunduğu kampanyalar arasında da yer almaktadır.

HTC one m8 aklli telefon

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir