Pasaport Kayıt İşlemleriHTC One M8 Google Edition Yakında Satışa Çıkacak

HTC One M8 Google Edition Yakında Satışa Çıkacak

HTC tarafından 2014 yılı Amiral Gemisi olan HTC One M8 modelinin Google Serisi HTC One M8 Google Edition çok yakında pazardaki yerini alacak. Gelen haberlere göre HTC One M7 serisi için de satışa sunulan ve Saf Android İşletim Sistemine sahip olan serinin yeni üyesi HTC One M8 modeli olacak. Eylül gibi Android L İşletim Sisteminin […]


HTC tarafından 2014 yılı Amiral Gemisi olan HTC One M8 modelinin Google Serisi HTC One M8 Google Edition çok yakında pazardaki yerini alacak.

Gelen haberlere göre HTC One M7 serisi için de satışa sunulan ve Saf Android İşletim Sistemine sahip olan serinin yeni üyesi HTC One M8 modeli olacak.

Eylül gibi İşletim Sisteminin pazara sürülmesi beklenirken HTC One M8 Google Edition serisinin de o tarihlere yakın bir süreçte açıklanması ve nihai tüketiciye ulaşması bekleniyor.

Bu noktada da İşletim Sistemini ilk alacak modeller arasında Google Nexus serisi, HTC One M7 ve M8 Google Edition serisi, Samsung Galaxy S4 ve S5 Google Edition serisi olacak gibi.

  Android L sürümü çok yakında geliyor

Donanımsal olarak hiçbir değişime gidilmeyecek olan HTC One M8 Google Edition serisinin Yazılımsal olarak ise Sense 6.0’dan uzaklaşması sebebiyle birçok ek özelliği ve Dot View Kılıf uyumu yok olmuş olacak.

HTC One M8 İçin Siyah Renk Seçeneği Geliyor
HTC One M8 İçin Siyah Renk Seçeneği Geliyor


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status