Pasaport Kayıt İşlemleriHTC One M8 Modelinde Windows Phone 8.1 Kullanılabilir

HTC One M8 Modelinde Windows Phone 8.1 Kullanılabilir

HTC tarafından önümüzdeki günlerde satışa sunulacak olan HTC One M8 modeli için ilginç bir iddia gündeme düştü. Gelen bilgilere göre New HTC One M8 modeli Windows Phone 8.1 sürümüne sahip bir seri ile de pazara çıkacak. HTC One modelinde Saf Android ve Sense 5.0’lı Android işletim sistemlerine sahip iki farklı model üreten HTC firmasının 2014 […]


HTC tarafından önümüzdeki günlerde satışa sunulacak olan modeli için ilginç bir iddia gündeme düştü. Gelen bilgilere göre New modeli sürümüne sahip bir seri ile de pazara çıkacak.

HTC One modelinde Saf Android ve Sense 5.0’lı Android işletim sistemlerine sahip iki farklı model üreten HTC firmasının 2014 yılında büyük umutlarla ve beklentilerle pazara süreceği modelinde ücretsiz hale gelen İşletim Sisteminin kullanıldığı bir seri ile de karşımıza çıkacak.

Windows tarafından 9 inç altı modellerde artık Ücretsiz olarak kullanılabileceği açıklanan Windows Phone 8 İşletim Sisteminin bu yaz sürümü ile güçlü bir yapıya geçmesi bekleniyor.

  Miracast Özelliği Windows Phone 8.1 ’li Yeni Cihazlarda Kullanılabilecek
HTC One M8 Modelinde Windows Phone 8.1 Kullanılabilir
HTC One M8 Modelinde Windows Phone 8.1 Kullanılabilir

HTC firmasının da güçlenen Windows Phone 8.1 ile pazarda rekabetin artacağı düşüncesi içerisine girerek Android İşletim Sistemine sahip HTC One M8 modeline ek olarak Windows Phone 8.1 İşletim Sistemine sahip HTC One M8 modeli için de planlar yaptığı düşünülüyor.

Bakalım bu sızıntı bilgi ne kadar gerçek olacak.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status