Pasaport Kayıt İşlemleriHTC One M8 Modeline Ait Bir Video Daha Sızdırıldı

HTC One M8 Modeline Ait Bir Video Daha Sızdırıldı

Henüz pazara sürülmeyen ancak Geliştirici Modelleri üzerinden denemeleri yapılan HTC One 2 (M8) Modelinin videoları paylaşılmaya başlandı. Nicky PERDAEN isimli bir geliştirici tarafından sızdırılan video HTC One M8 modeline ait. Orası kesin. Videoya baktığımızda ise zaten pazara sızdırılmış olan özellikleri modelde görüyoruz. Yenilenen model ile birlikte HTC One M8 modelinde ekran boyutu biraz daha büyürken […]


Henüz pazara sürülmeyen ancak Geliştirici Modelleri üzerinden denemeleri yapılan (M8) Modelinin videoları paylaşılmaya başlandı.

Nicky PERDAEN isimli bir geliştirici tarafından sızdırılan video modeline ait. Orası kesin. Videoya baktığımızda ise zaten pazara sızdırılmış olan özellikleri modelde görüyoruz.

Yenilenen model ile birlikte modelinde ekran boyutu biraz daha büyürken kamera sayısı 2 adet olacak şekilde yeni bir sisteme geçilmiş durumda.

Bunun yanında Kulaklık Çıkışını üst kısımdan alan HTC firması çıkışı cihazın alt kısmına konumlandırılmış. Kulaklık çıkışından boşalan noktaya ise HTC One M7 modelinde çok fazla şikâyet alan Power Tuşu kaydırılmış.

HTC One M8 Modeline Ait Bir Video Daha Sızdırıldı
Modeline Ait Bir Video Daha Sızdırıldı

Tasarım olarak başka bir detayın göze çarpmadığı videoda ön plana çıkan diğer özellik ise Sense 6.6 Ara Yüz Çalışması oluyor.

Geliştirici Modeli olduğundan dolayı tam olarak pazara çıkacak özelliklere sahip olmayan HTC One M8 modelinin pazara daha fazla Yazılımsal Özellik ile çıkması bekleniyor.

 

İşte HTC One M8 Modelinin Sızdırılan Videosu

 

  HTC One 2 (M8) İçin Pazara Çıkış Tarihi Belli Oldu

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status