HTC One M8 Serisi İçin Android 6.0 Güncellemesi Geldi

HTC firması tarafından 2014 yılının Amiral Gemisi olan HTC One M8 modeli için Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi cihazlara gönderilmeye başlandı.

Firmanın üst düzey yöneticilerinden birisi olan Mo VERSİ tarafından Twitter üzerinden yapılan Güncelleme Duyurusunun ardından HTC tarafından Android 6.0 Güncellemesi resmi olarak dağıtıma çıktı.

6.12.1540.4 Sürüm Numarası ile dağıtıma çıkan HTC One M8 Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi 1 GB dosya boyutuna sahip olarak geliyor.

 

HTC one m8
HTC one m8

 

Görselde Değişen Bir şey Yok

HTC Sense Ara Yüzüne pek müdahale edilmeden yapılan güncelleme sonrasında cihaza gelişmiş uygulama izinleri, daha iyi pil ömrü, doze modu ve güvenlik yamaları eklenmiş durumda.

İlk olarak ABD sınırları içerisindeki HTC kullanıcılarına sunulan güncelleme kısa süre içerisinde Avrupa ve Asya için de yüklenebilir hale getirilecek.

Şu aşamada OTA üzerinden güncelleme yapılabiliyor.

Türkiye için tahmini güncelleme tarihi ise Ocak 2016 olarak gösterilebilir.

HTC Türkiye bu konuda elini hızlı tutup 2015 bitmeden One M8 Android 6.0 Güncellemesini gönderirse bu kullanıcılar daha bir memnun edecektir.

 

HTC One M8 İçin Siyah Renk Seçeneği Geliyor
HTC One M8

Amiral Gemileri Güncelleme Almaya Devam Edecek

İlk olarak Saf Android adını verdiğimiz modellere gelmeye başlayan Android 6.0 Güncellemesi yavaş yavaş Amiral Gemisi adını verdiğimiz modellere de yüklenmeye başlandı.

Samsung, HTC, Sony, LG gibi birçok firma üst seviye akıllı telefon modelleri için Android 6.0 Marshmallow Güncellemesini hızlı bir biçimde hazırlayarak cihazlara göndermeye başlamış durumda.

Büyük ihtimalle de 2016 yılının ilk 6 aylık sürecinde birçok üst düzey cihaz Android 6.0 Güncellemesi alacak, Android 7.0 Güncellemesi için ise beklemeye başlamış olacaktır.

Android 6.0 Güncellemesi HTC One M8
Android 6.0 Güncellemesi HTC One M8

HTC One M8 Serisi İçin Android 6.0 Güncellemesi Geldi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Kvk guvencesine inanmayin!!!

    Cevapla
  2. Aslaaaaaaaa almayin bozuluyo 45gun icinde bu 3 ve urunun yenisini vermiyorlar