Pasaport Kayıt İşlemleriHTC One M9 İçin İlk Kılıflar Duyurulmaya Başlandı

HTC One M9 İçin İlk Kılıflar Duyurulmaya Başlandı

1 Mart 2015 tarihinde resmi olarak tanıtımı yapılması beklenilen HTC One M9 modeline ait olduğu öne sürülen Kılıf Modelleri piyasaya yavaş yavaş sürülmeye başlandı bile. Geçtiğimiz günlerde HTC One M9 modeline ait olduğu öne sürülen ve temelde HTC One M8 ile birçok benzerlik taşıyan bir tasarım pazara sızdırılmıştı. Bu tasarıma bakıldığında HTC One M8 kasası […]


1 Mart 2015 tarihinde resmi olarak tanıtımı yapılması beklenilen HTC One M9 modeline ait olduğu öne sürülen Kılıf Modelleri piyasaya yavaş yavaş sürülmeye başlandı bile.

Geçtiğimiz günlerde HTC One M9 modeline ait olduğu öne sürülen ve temelde HTC One M8 ile birçok benzerlik taşıyan bir tasarım pazara sızdırılmıştı.

Bu tasarıma bakıldığında HTC One M8 kasası ile aynı kasaya sahip ancak kenar kalınlıkları ve cihaz kalınlığı inceltilmiş bir HTC One M9 bizi karşılayacak gibi görünüyor.

 

HTC One M9 Kılıf Modelleri
HTC One M9 Kılıf Modelleri

20 MP Değerindeki Kamera Kendisini Belli Ediyor

Pazara sızdırılan HTC One M9 Kılıflarına ilk bakıldığında Kamera Alanı dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor. 20 MP değerinde olacağı belirtilen kamera belki de kılıfta en fazla ben buradayım demeyi başaran alan olmuş.

Yine Yekpare Alüminyum Kasa ile gelmesi beklenilen One serisinin Android 5.0 İşletim Sistemi ve Sense 7.0 Ara Yüzüne sahip olması, 3 veya 4 GB Ram Bellek ile SnapDragon 810 Serisi bir işlemciye sahip olması bekleniyor.

Bu modelde Çift Kamera Sistemi, Suya ve Toza Dayanıklı Kasa, Geliştirilmiş 5.1 Dolby Destekli BoomSound Hoparlörler gibi birçok yeniliği görme ihtimalimiz ise çok yüksek.

HTC One M9 Kılıf Arka Kısım
HTC One M9 Kılıf Arka Kısım

 

Kılıflara Göre İkinci Kamera Yok

Sızdırılan kılıflara göre HTC One M9 modelinde geliştirilen sistem ve arttırılan MP değeri sonrasında İkinci Kamera ortadan kaldırılmış gibi görünüyor.

Tek Kameraya ve Çift Led Flaşa sahip olan HTC One M9 modelinin OIS Destekli olması ve Sony tarafından üretilen bir Kamera Cipi ile gelmesi bekleniyor. Bu sayede özellikle Sony Xperia Z2 ve Z3 serilerindeki kamera yapısı HTC One M9 modelinde de yakalanmış olacak.

HTC One M9 Kılıf Modelleri Sızdırıldı
HTC One M9 Kılıf Modelleri Sızdırıldı

 

Kılıf Tasarımına Göre Suya Dayanıklılık Gelebilir

Daha önceki modellerinde pek kullanılmayan Suya Dayanıklı Kasa Sisteminin HTC One M9 modelinde tercih edilmesi beklentileri mevcuttu.

Sızan görseller üzerinden harekete geçecek olursak Kılıf Yapısı olarak daha çok Dış Darbelere Dayanıklılık Sağlayan bir yapıda bir kılıfın pazara sızdırıldığını görüyoruz.

Buradan hareketle de HTC One M9 modelinin IP65 – IP68 Sertifikasına sahip olarak Suya ve Toza Dayanıklı Kasa yapısı ile pazara çıkması kuvvetli bir ihtimal haline dönüşüyor.

  HTC One M9 Modeli İçin Çalışmalar Başladı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status