HTC One M9 İçin Türk Tasarımcıdan Konsept Çalışması

HTC One M9 İçin Türk Tasarımcıdan Konsept Çalışması

HTC One M9 modeli için bağımsız tasarımcılar tarafından birbirinden şık yeni tasarımlar yapılmaya başlandı bile. Şimdiki tasarımımız ise Almanya’da yaşayan 19 yaşındaki Hasan KAYMAK isimli bir bağımsız tasarımcı. HTC Bloom 3 isimli bir konsept tasarım yapan ve 2015 yılında pazara sürülecek olan HTC One M9 modeli için yepyeni bir duruş ve aslına bakarsanız da oldukça şık […]


modeli için bağımsız tasarımcılar tarafından birbirinden şık yeni tasarımlar yapılmaya başlandı bile. Şimdiki tasarımımız ise Almanya’da yaşayan 19 yaşındaki Hasan KAYMAK isimli bir bağımsız tasarımcı.

HTC Bloom 3 isimli bir konsept tasarım yapan ve 2015 yılında pazara sürülecek olan modeli için yepyeni bir duruş ve aslına bakarsanız da oldukça şık bir yapı kazandıran Genç Tasarımcı tasarımından tabi ki bir kazanç beklemiyor.

Ancak HTC gibi bir üreticinin tasarımı beğenip satın alması gibi bir durum da aklından geçmiyor değil.

 

Tasarımlarda Çerçeveler İnceliyor

HTC One M7 ve HTC One M8 modellerinde BoomSound Ses Çıkışları sebebiyle ekran boyutu küçük olsa da Kasa Boyutu oldukça büyük cihazlar ile karşı karşıya gelmiştik.

2015 yılında pazara çıkacak olan seride Beats Audio yerine JBL Firması ile çalışacak olan HTC firmasının bu kapsamda BoomSound Hoparlörleri de biraz daha farklı bir tasarıma taşıması bekleniyor.

Konsept tasarımlarda ise aslında çok şık bir hoparlör çıkışı tasarlanmış ve cihazın çerçeve kalınlığı minimum seviyeye indirilmiş.

 

İçin HTC Bloom 3 Konsept Tasarımlar

İşte Hasan KAYMAK tarafından HTC One M9 serisi için hazırlanan HTC Bloom 3 isimli Konsept Tasarımlar

 

  HTC One M9 İçin Vodafone Ön Siparişlere Başladı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status