HTC One M9 Modeli İçin Çalışmalar Başladı

HTC One M9 Modeli İçin Çalışmalar Başladı

HTC firması 2014 senesinin Amiral Gemisi olan HTC One M8 modelini pazara sürdükten sonra HTC One M9 modeli için çalışmalara başladı. İlk etapta HTC One M8 modelinden gelecek olan geri dönüşleri analiz edecek olan firmanın One M9 modelin de Alüminyum Kasa kullanmasına kesin gözüyle bakabiliriz. Ancak kasa tasarımında bazı estetik değişiklikler yapılacak gibi görünüyor. UltraPiksel […]yorumlar.net

HTC firması 2014 senesinin Amiral Gemisi olan HTC One M8 modelini pazara sürdükten sonra modeli için çalışmalara başladı.

İlk etapta HTC One M8 modelinden gelecek olan geri dönüşleri analiz edecek olan firmanın modelin de Alüminyum Kasa kullanmasına kesin gözüyle bakabiliriz. Ancak kasa tasarımında bazı estetik değişiklikler yapılacak gibi görünüyor.

UltraPiksel Kamera sisteminde devam etmesi beklenilen modelinin 2K veya 4K Video Çekmesi bekleniyor. Yine ekran olarak da HTC One M8 modelinde 2K çözünürlüğe sahip 5.0 veya 5.5 inçlik bir ekran tercih edilecek.

Batarya Gücünü arttırmayı planlayan HTC kanadının Sense 7.0 serisini de Android 4.5 veya 5.0 (Android Lolipop) sürümü ile birlikte pazara sürmesi ve elbette ki modelinde kullanması bekleniyor.

  HTC One M9 Türkiye Fiyatı Belli Oldu ve Satışına Başlandı

Henüz pazara çıkmasına 1 sene olmasına rağmen HTC firmasının en önem verdiği serinin bir parçası olacağı için ince elenip sık dokunan HTC modelinin Suya ve Toza Dayanıklı bir Kasa ile pazara çıkması bekleniyor.

HTC One M9 Modeli İçin Çalışmalar Başladı
HTC Modeli İçin Çalışmalar Başladı

Aksesuar Desteği noktasında da kendisini geliştirmesi beklenilen model ile özellikle Akıllı Kılıf, Akıllı Bağlantı Sistemleri daha gelişmiş bir hal alacak. Ayrıca HTC One M9 modeliyle beraber HTC Akıllı Saat çalışması da pazara sürülecek gibi görünüyor.

Henüz SnapDragon cephesinden bir açıklama gelmemiş olsa da HTC One M9 modelinin SnapDragon 805 serisi bir işlemci ile pazara çıkması beklenebilir. MediaTek ile de karşılıklı çalışma içerisinde bulunan firmanın 2015 senesinde pazara süreceği modelde 64 Bit’lik, 8 Çekirdekli bir işlemci kullanması da olası.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status