HTC One M9 Modeli İçin Çalışmalar Başladı

HTC firması 2014 senesinin Amiral Gemisi olan HTC One M8 modelini pazara sürdükten sonra HTC One M9 modeli için çalışmalara başladı.

İlk etapta HTC One M8 modelinden gelecek olan geri dönüşleri analiz edecek olan firmanın One M9 modelin de Alüminyum Kasa kullanmasına kesin gözüyle bakabiliriz. Ancak kasa tasarımında bazı estetik değişiklikler yapılacak gibi görünüyor.

UltraPiksel Kamera sisteminde devam etmesi beklenilen HTC One M9 modelinin 2K veya 4K Video Çekmesi bekleniyor. Yine ekran olarak da HTC One M8 modelinde 2K çözünürlüğe sahip 5.0 veya 5.5 inçlik bir ekran tercih edilecek.

Batarya Gücünü arttırmayı planlayan HTC kanadının Sense 7.0 serisini de Android 4.5 veya 5.0 (Android Lolipop) sürümü ile birlikte pazara sürmesi ve elbette ki HTC One M9 modelinde kullanması bekleniyor.

Henüz pazara çıkmasına 1 sene olmasına rağmen HTC firmasının en önem verdiği serinin bir parçası olacağı için ince elenip sık dokunan HTC One M9 modelinin Suya ve Toza Dayanıklı bir Kasa ile pazara çıkması bekleniyor.

HTC One M9 Modeli İçin Çalışmalar Başladı
HTC One M9 Modeli İçin Çalışmalar Başladı

Aksesuar Desteği noktasında da kendisini geliştirmesi beklenilen model ile özellikle Akıllı Kılıf, Akıllı Bağlantı Sistemleri daha gelişmiş bir hal alacak. Ayrıca HTC One M9 modeliyle beraber HTC Akıllı Saat çalışması da pazara sürülecek gibi görünüyor.

Henüz SnapDragon cephesinden bir açıklama gelmemiş olsa da HTC One M9 modelinin SnapDragon 805 serisi bir işlemci ile pazara çıkması beklenebilir. MediaTek ile de karşılıklı çalışma içerisinde bulunan firmanın 2015 senesinde pazara süreceği modelde 64 Bit’lik, 8 Çekirdekli bir işlemci kullanması da olası.

 

HTC One M9 Modeli İçin Çalışmalar Başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir