HTC One M9 Serisindeki Isınma Sorunu Çözüldü

HTC One M9 Serisindeki Isınma Sorunu Çözüldü’nin 2015 Amiral Gemisi olan serisinde SnaDragon 810 serisi kaynaklı ortaya çıkan Isınma Sorunu yapılan açıklamalara göre çözüme kavuşmuş durumda.

Mart 2015 sonunda Türkiye Pazarında da satışa sunulacak olan ve 2.799 TL gibi bir rakama kullanıcıya ulaşacak olan serisi için birçok kullanıcıdan eksi yorumlarda gelmeye devam ediyor.

Tasarımsal açıdan kullanıcısına önceki modele göre büyük farklılıklar sunmayan yeni amiral gemisi, aldığı büyük eleştiriler sonucu Tayvanlı firmanın CEO’sunu koltuğundan etti diyebiliriz.

Kısa süre önce ortaya çıkan haberler ise ’un aşırı ısınma problemlerinin yaşandığı yönündeydi. Sizlere ilk olarak buradan aktardığımız bu sorun ile ilgili firmanın yayınladığı bir güncelleme ile bu sorunun çözüldüğü iddia edilmişti.

  HTC One M10 Modeli Pazarı Karıştırabilir
HTC One M9 Termal Sonuçlar
Termal Sonuçlar

Yeni Termal Görüntüde Isınma Sorunu Yok

Şimdi yeni bir termal görüntü yayınlandı. Telefonun satışına çıkmasını bir hafta erteleyen Tayvanlı akıllı telefon üreticisi görünen o ki sorunu çözmüş.

Ortaya çıkan yeni termal görüntüde öncekinin aksine model 41.7 derecede çalışıyor. Rakipleriyle neredeyse aynı sıcaklığa sahip olduğu görülen telefon, artık kullanıcısına ısınma problemi yaşatmayacak gibi gözüküyor.

HTC, One M9 Isınma Problemini Çözdü
HTC, One M9 Isınma Problemini Çözdü

Ayrıca üretici sunduğu güncelleme ile sadece ısınma problemini değil aynı zamanda kamera performansında iyileştirmeler yapmış. HTC’nin Ultrapixel’den sonra tercih ettiği 20 megapiksellik Toshiba üretimi sensörün neler yapabileceği herkes tarafından merak konusu.

İyileştirme çalışmaları devam eden serisi satışa başlamadan önce tam anlamıyla oturmuş bir sisteme sahip olacak gibi görünüyor.

Kaynak: http://shiftdelete.net/htc-one-m9-isinma-problemini-cozdu-59268

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası

Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status