HTC One Max Modeli Şekillenmeye Başladı

HTC One Max Modeli Şekillenmeye Başladı

HTC tarafından 2013 senesinde pazara sürülen HTC One ailesinin yeni üyesi olacak olan HTC One Max modeline ilişkin bilgiler pazara sızdırılmaya devam ediliyor. Daha büyük bir ekranla Full HD olarak pazara çıkacak olan HTC One Max modeli kasa tasarımı ile HTC One Mini ve HTC One modelleri ile eşdeğer olacak. Yani Yekpare Alüminyum kasa ile […]tarafından 2013 senesinde pazara sürülen One ailesinin yeni üyesi olacak olan One Max modeline ilişkin bilgiler pazara sızdırılmaya devam ediliyor.

Daha büyük bir ekranla Full HD olarak pazara çıkacak olan modeli kasa tasarımı ile ve modelleri ile eşdeğer olacak. Yani Yekpare Alüminyum kasa ile satışa çıkacak.

5,9 inçlik Full HD Super LCD 3 ekran ile satışına başlanılacak olan modelinde SnapDragon 800 serisi 2.3 Ghz’lik hıza çıkabilecek 4 çekirdekli bir işlemci kullanıcılara sunulacak.

2 GB Ram ve 16 GB Depolama alanına sahip olacak olan modelde Global Pazara da Micro SD Kart destekli ürünlerin sunulacak olması bir anlamda kullanıcı noktasında da bir avantaj olarak görülebilir.

  AnTuTu Testlerinde HTC One M10 Rakiplerini Saf Dışı Etti
HTC One Max Modeli Şekillenmeye Başladı
Modeli Şekillenmeye Başladı

UltraPiksel Arka kamera ile gelecek olan modelde yine 2.1 MP’lik çözünürlüğe sahip bir Ön Kameranın bulunması beklentiler arasında. Cihazda 3.3000 mAh’lik bir batarya kullanacak olan HTC firması cihazın arkasında birde Parmak İzi Okuyucusu konumlandıracak.

Android 4.3 Jelly Bean sürümü ile pazara çıkması beklenilen One Max modelinin Sense 5.5 Ara Yüzüne sahip olması ve büyüyen ekranla beraber ortaya çıkacak olan batarya değerlerini dengelemesi bekleniyor.

2013 Eylül veya Ekim aylarında resmi olarak duyurulması beklenilen Max modelinin satışları ise 2014 senesine sarkacak gibi görünüyor. Bakalım HTC bu noktada nasıl bir tanıtım ve satış stratejisi izleyecek.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status