HTC One Modeli Galaxy S4’ün Altında Kalacak Gibi Görünüyor

HTC One Modeli Galaxy S4’ün Altında Kalacak Gibi Görünüyor

Alüminyum Kasası, SnapDragon 600 serisi işlemcisi ve karizması ile pazara büyük beklentiler ile çıkan HTC One modeli üretim bandında yaşadığı sorunlar sebebiyle en fazla satış yapacağı dönemde yine Samsung Galaxy serisinin altında kalacak gibi görünüyor. Sony Xperia Z modelinden sonra açıklanan ve Amerika ile Japonya gibi ülkelere birkaç parti halinde gönderilerek yok satan HTC One […]Alüminyum Kasası, SnapDragon 600 serisi işlemcisi ve karizması ile pazara büyük beklentiler ile çıkan modeli üretim bandında yaşadığı sorunlar sebebiyle en fazla satış yapacağı dönemde yine Samsung serisinin altında kalacak gibi görünüyor.

modelinden sonra açıklanan ve Amerika ile Japonya gibi ülkelere birkaç parti halinde gönderilerek yok satan modeli kasasının zor imalinden dolayı üretim bandında büyük bir sıkıntı yaşıyor. Bu durum da gecikmelere ve kullanıcı kayıplarına sebep oluyor.

Mart 2013 için ilk tarih verildiğinde herkesin merakla beklemeye başladığı modeli ilk etapta Nisan 2013 tarihine sonrasında da Mayıs 2013 tarihine ertelendi. Ürün hakkında net bir tarih ise bir türlü verilemiyor.

  HTC Beats Audio Kulaklık Hediyesini Durdurdu

Bu noktada önce modeli pazara giriş yaptı, hemen ardından da Samsung için ön siparişler açıldı. Yani pazarda üst düzey telefon beklentisi içinde olanlar için şuan iki modelin satışına başlandı.

HTC One Modeli Samsung Galaxy S4 Modelinden Geride Kalabilir
One Modeli Samsung Modelinden Geride Kalabilir

One için sabırla bekleyen bir kitle var. Ancak bunlarda artık yavaş yavaş kopmalar meydana getirecek gibi görünüyor. Özellikle serisinin One müşterilerinden önemli bir kısmı alacağı kesin gibi.

HTC Türkiye veya operatörler tarafından net bir açıklama yapılmasa da Nisan bitene kadar HTC One modelinin Türkiye pazarında satışa çıkması oldukça zor gibi görünüyor. Diğer taraftan da Mayıs ayı içerisinde ürünün yeterli sayıda gelip gelmeyeceği, hangi operatörler tarafından satılacağı gibi soru işaretleri de ortaya çıkıyor.

Bakalım HTC için 2013 senesinin Tek Amiral Gemisi olma niteliği taşıyan HTC One modeli Türkiye pazarı için ne zaman star verecek ve bu sene nasıl bir başarı gösterebilecek.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Teknoloji'nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status