HTC ONE Modeli iPhone İle Uyumlu Olarak Gelecek

HTC tarafından tanıtımı yapılan ve Mart ayı içerisinde Global Pazarda satışına başlanması planlanan HTC ONE modeli şimdi de iPhone Senkronizasyonu ile ön plana çıkmayı planlıyor. Normal şartlarda sadece HTC modelleri arasında bulunan Cihaz Senkronizasyonu olayı cihaz eklenen bir yazılım ile artık iPhone ile de olacak. Bu sayede Apple iPhone modeli olup HTC ONE serisine geçen […]HTC tarafından tanıtımı yapılan ve Mart ayı içerisinde Global Pazarda satışına başlanması planlanan modeli şimdi de iPhone Senkronizasyonu ile ön plana çıkmayı planlıyor.

Normal şartlarda sadece HTC modelleri arasında bulunan Cihaz Senkronizasyonu olayı cihaz eklenen bir yazılım ile artık iPhone ile de olacak. Bu sayede Apple iPhone modeli olup serisine geçen bir kullanıcı eski telefonundaki Resim, Müzik, Video, Rehber gibi kişisel verileri birkaç onay ile halledebilecek.

İOS İşletim Sisteminden İçe Aktarma özelliği şu aşamada HTC modelleri arasında sadece ONE (M7) modelinde bulunacak gibi görünüyor. Bu sayede kullanıcıların cihazlara arasında geçiş yapması da oldukça kolay ve sorunsuz hale gelmiş olacak.

  HTC ve LG Yeni Modellerini Tanıtacaklar

İlerleyen dönemde HTC firmasının bu özelliği üst seri birçok modeline ekleyerek pazarda farklılık yaratma peşine gideceği ise oldukça kuvvetli bir ihtimal olarak karşımıza duruyor.

HTC ONE Modeli iPhone İle Uyumlu Olarak Gelecek
Modeli iPhone İle Uyumlu Olarak Gelecek

HTC ONE modelinin pazara çıkmadan önce donanımsal olarak olmasa da yazılımsal olarak daha fazla eklemelere tabi olacağı şimdiden belli oldu diyebiliriz.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Teknoloji'nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status