HTC One Modeli Japonya Pazarına Özel Olarak MicroSD Kart Destekli Olacak

HTC One Modeli Japonya Pazarına Özel Olarak MicroSD Kart Destekli Olacak

HTC tarafından Japonya pazarına özel olarak tasarlanan ve HTC One J ismini alan HTC One modeli 64 GB MicroSD Kart hafızasına sahip olan ilk HTC One (M7) modeli olacak. Alüminyum Yekpare Kasa olarak üretilmesinden dolayı içindeki 32 GB’lık Dahili Depolama alanı ile gelen ve arttırılabilir depolama alanı sunmayan HTC One modelinin Japonya Pazarında rakipleri ile […]


tarafından Japonya pazarına özel olarak tasarlanan ve One J ismini alan One modeli 64 GB MicroSD Kart hafızasına sahip olan ilk modeli olacak.

Alüminyum Yekpare Kasa olarak üretilmesinden dolayı içindeki 32 GB’lık Dahili Depolama alanı ile gelen ve arttırılabilir depolama alanı sunmayan modelinin Japonya Pazarında rakipleri ile rahatlıkla yarışabilmesi adına alınan bu karar ile J modeli 64 GB’a kadar arttırılabilen Micro SDXC Hafıza Kartlarını kullanabilecek.

Özellik olarak bir değişime gidilmeyen J modelinde yine SnapDragon 600 İşlemci ailesi, 2 GB Ram Bellek, 4.7 inç Full HD ekran gibi özellikler cihazda mevcut.

HTC One J Japonya Pazarı İçin Çıkıyor
HTC One J Japonya Pazarı İçin Çıkıyor

HTC One J modeli için hazırlanan tanıtım videosuna eklenen bazı yazılımsal özellikler ise yakın dönemde HTC tarafından çıkarılacak olan Android 4.2.2 Güncellemesi ve HTC Sense 5.1 güncellemesi öncesinde nelerin yenileneceği konusunda bir fikir sahibi olmamızı sağlıyor.

  HTC One İçin Turkcell Mağaza Ön Siparişi Açıldı

BlackBerry 10 İşletim Sistemi ile karşımıza çıkan Time Shift özelliğine benzeyen yeni bir yazılıma kavuşan HTC One ailesi arka plandaki istenmeyen görüntüleri temizlemede daha geniş ve rahat bir çözüm imkanı sağlamış oluyor.

Üretim noktasında yaşadığı sıkıntıları bir nebze olsun atlatan ve üğretim kapasitesini iki katına çıkarmayı başaran HTC One () modeli Global Pazarda savaşına devam ederken HTC One J gibi ülke pazarlarına özel modeller ile de satış rakamlarını hızlandırmayı amaçlıyor.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. nedense ülkemizde htc modellerine karşı bir ön yargı var yani kalitesiz gibi gözüküyor ama bence galaxy s4 den çok daha kaliteli bir cihaz sadece reklamı eksik bir firma eğer samsung kadar ülkemizde reklam yapsa emin olun daha fazla müşteriye sahip olurdu her zaman derim bir firmayı reklam büyütür en güzel örneği cola cola
    adamlar her kanalda her saat reklam yapıyorlar halbuki ihtiyaçları olmadığı halde bile reklam yapıyorlar

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status