Pasaport Kayıt İşlemleriHTC One Modeli Mart Ayı Bitmeden Türkiye Pazarında Satışa Çıkacak

HTC One Modeli Mart Ayı Bitmeden Türkiye Pazarında Satışa Çıkacak

HTC firması tarafından 2013 senesini Amiral Gemisi olarak pazara sürülen HTC ONE modeli Global Pazarda neredeyse tüm ülkelerde aynı anda satışa çıkmaya hazırlanıyor. Daha önce Almanya, İngiltere ve Rusya gibi ülkelerde satışına başlanılan HTC One modeli aralarında Türkiye’nin de bulunduğu diğer ülkelerde Mart ayının sonuna doğru satışa sunulacak. Ülkemizde Vodafone, Turkcell ve Avea ile ayrı […]


HTC firması tarafından 2013 senesini Amiral Gemisi olarak pazara sürülen modeli Global Pazarda neredeyse tüm ülkelerde aynı anda satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Daha önce Almanya, İngiltere ve Rusya gibi ülkelerde satışına başlanılan modeli aralarında Türkiye’nin de bulunduğu diğer ülkelerde Mart ayının sonuna doğru satışa sunulacak.

Ülkemizde Vodafone, Turkcell ve Avea ile ayrı ayrı anlaşarak bir anlamda Apple gibi 3 kıldan satışa çıkmaya hazırlanan modeli ülkemizde 2000 TL seviyelerinde bir fiyata sahip olacak gibi görünüyor.

HTC One Modeli Mart Ayı Bitmeden Türkiye Pazarında Satışa Çıkacak
HTC One Modeli Mart Ayı Bitmeden Türkiye Pazarında Satışa Çıkacak

İngiltere’de 510 Pound / 773 Dolar gibi bir fiyattan satışa sunulan HTC One modeli Rusya’da 29.990 RUB / 977 Dolar seviyesinden, Almanya’da ise 600 Euro / 782 Dolar seviyesinden satışa sunulacak.

  HTC One (M8) Modelinin Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Sözleşmesiz olarak belirlenen satış fiyatları bize en yakın ülke olan Rusya için neredeyse 2000 TL seviyesine çıkmış durumda. Diğer ülkelerde ise 1200 – 1500 TL lik bir fiyata denk gelecek şekilde satışına başlanmış gibi görünüyor.

Ülkemizde de 2000 TL lik bir fiyat etiketi ile satışına başlanılacak olan HTC One modelinin pazara sürüldükten sonra belli bir süreç içerisinde sadece Sözleşmeli – Kontratlı bir şekilde satılması söz konusu olabilir.

Bakalım Mart ayı bitmeden pazara çıkacak olan HTC One ve  modellerini nasıl bir satış grafiği bekliyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status