HTC One Modeli Saf Android İşletim Sistemine Kavuşacak

Samsung Galaxy S4 modelinin Nexus serisi gibi Saf Android Ara Yüzü ile pazara çıkmasından sonra şimdi de HTC One modeli Saf Android Ara Yüzü ile Sense 5’den yoksun olarak pazara çıkmaya hazırlanıyor. Google tarafından Nexus serisinde kullanılan Saf Android veya Stok Android ara yüzü sayesinde cihazlara güncellemeler çıktığı gibi hiçbir özelleştirme yapılmadan gönderilebiliyor. Özelleştirilmiş Android […]


modelinin Nexus serisi gibi Ara Yüzü ile pazara çıkmasından sonra şimdi de HTC One modeli Ara Yüzü ile Sense 5’den yoksun olarak pazara çıkmaya hazırlanıyor.

Google tarafından Nexus serisinde kullanılan veya Stok Android ara yüzü sayesinde cihazlara güncellemeler çıktığı gibi hiçbir özelleştirme yapılmadan gönderilebiliyor. Özelleştirilmiş Android Ara Yüzü kullananlar ise gelen yazılımı yeniden elden geçirerek kendilerine uyumlu hale getirerek kullanıcılara sunuyorlar.

Henüz bir sızıntı olarak pazara düşen iddialar yakın dönemde Samsung Nexus Galaxy S4 modeli ile birlikte Nexus One modelinin de pazara çıkacağını doğruluyor.

 

HTC One Modeli Saf Android İşletim Sistemine Kavuşacak
One Modeli Saf Android İşletim Sistemine Kavuşacak

 

Ayrıca çalışanı Leigh Momii’nin “Stok Android çalıştıran bir plastiğe 649$ verilebileceği veya beklenebileceği” şeklinde attığı Tweet de bu iddiayı destekliyor.

modelinin Stok Android ya da Saf Android ile pazara çıkması durumunda güncelleme sıkıntısı yaşamayacağını belirtmemiz gerek. Google tarafından güncellemeler pazara verildiği an bu modellere anında güncelleme verilebilecek ve en hızlı güncelleme alan Nexus ailesi ile birlikte pazarda son versiyondan satılabilecekler.

 

  Su Geçirmez Özellikli Samsung Galaxy S4 Activ Geliyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status