HTC One Modeli Saf Android İşletim Sistemine Kavuşacak

HTC One Modeli Saf Android İşletim Sistemine Kavuşacak

modelinin Nexus serisi gibi Ara Yüzü ile pazara çıkmasından sonra şimdi de HTC One modeli Ara Yüzü ile Sense 5’den yoksun olarak pazara çıkmaya hazırlanıyor.

Google tarafından Nexus serisinde kullanılan veya Stok Android ara yüzü sayesinde cihazlara güncellemeler çıktığı gibi hiçbir özelleştirme yapılmadan gönderilebiliyor. Özelleştirilmiş Android Ara Yüzü kullananlar ise gelen yazılımı yeniden elden geçirerek kendilerine uyumlu hale getirerek kullanıcılara sunuyorlar.

Henüz bir sızıntı olarak pazara düşen iddialar yakın dönemde Samsung Nexus Galaxy S4 modeli ile birlikte Nexus One modelinin de pazara çıkacağını doğruluyor.

 

HTC One Modeli Saf Android İşletim Sistemine Kavuşacak
One Modeli Saf Android İşletim Sistemine Kavuşacak

 

Ayrıca çalışanı Leigh Momii’nin “Stok Android çalıştıran bir plastiğe 649$ verilebileceği veya beklenebileceği” şeklinde attığı Tweet de bu iddiayı destekliyor.

modelinin Stok Android ya da Saf Android ile pazara çıkması durumunda güncelleme sıkıntısı yaşamayacağını belirtmemiz gerek. Google tarafından güncellemeler pazara verildiği an bu modellere anında güncelleme verilebilecek ve en hızlı güncelleme alan Nexus ailesi ile birlikte pazarda son versiyondan satılabilecekler.

 

  HTC New One (One M8) 7 Nisan 2014’de Türkiye’de

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK

Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status