HTC One Modeli Turkcell Platinum Müşterilerine Özel Hediye İle Satışta

HTC One modeline olan yoğun ilgi ve ürünün üretiminde yaşanan sıkıntılar sebebiyle üretimde daralmanın yaşattığı sorunlar sebebiyle oldukça gecikmeli olarak Türkiye Pazarında satışa çıkacak olan modele operatörler ayrı bir önem göstermeye başladılar.

Turkcell, Vodafone ve Avea tarafından ayda 29 TL’den başlayan ve 36 aya kadar uzayan süreler ile satışına 7 Mayıs 2013 Çarşamba günü başlanacak olan HTC One modeli için Turkcell ekstra bir çalışma başlattı.

Turkcell Mağaza üzerinden 7 Mayıs Teslim şeklinde ön satışa başlayan Turkcell ayrıca Bağdat Caddesinde bulunan Turkcell İletişim Merkezi üzerinden Turkcell Platinum Müşterilerine özel 5 Mayıs 2013 Pazar günü Hediyeli bir satış çalışması başlattı.

HTC One Modeli Turkcell Platinum Müşterilerine Özel Hediye İle Satışta
HTC One Modeli Turkcell Platinum Müşterilerine Özel Hediye İle Satıştakcell,i

 

Bağdat Caddesi Turkcell İletişim Merkezi üzerinden yapılan kampanya ile sadece Platinum Turkcell Abonelerine özel olarak HTC One modelinin yanında 220 TL değerindeki HTC Media Link ürünü de hediye edilecek.

 

HTC One Modeli Turkcell Platinum Müşterilerine Özel Hediye İle Satışta

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 1600 tl lik telefonu sözleşmeli olarak 3600 tl ye satıyorlar adamlar konuşmanın parasını da alıyor telefonun parasını da alıyor yetmiyor birde sizi 2-3 sene kendisine mahkum ediyor şahsen tavsiye etmem gidin kartınıza 12 taksit alın daha iyi nasıl olsa her ay telefon faturanızı ödüyorsunuz

    Cevapla