Pasaport Kayıt İşlemleriHTC One Modelindeki Kamera Sorunlarına Kalıcı Çözüm Geliyor

HTC One Modelindeki Kamera Sorunlarına Kalıcı Çözüm Geliyor

Son dönemde birçok forumda ve blokta dillendirilmeye başlanılan HTC One modeline ilişkin kamera sorunları firma tarafından dikkate alındı ve üzerinde çalışmalara başlandı. Çekimlerde meydana gelen renk kaymaları ve renk dengesizlikleriyle beraber özellikle düşük ışık altında yapılan çekimlerde meydana gelen bozulmalar yakında gelecek olan yazılımsal güncelleme ile sona ermiş olacak. Android 4.3 Jelly Bean güncellemesinden önce […]


Son dönemde birçok forumda ve blokta dillendirilmeye başlanılan modeline ilişkin kamera sorunları firma tarafından dikkate alındı ve üzerinde çalışmalara başlandı.

Çekimlerde meydana gelen renk kaymaları ve renk dengesizlikleriyle beraber özellikle düşük ışık altında yapılan çekimlerde meydana gelen bozulmalar yakında gelecek olan yazılımsal güncelleme ile sona ermiş olacak.

güncellemesinden önce küçük bir OTA Güncellemesi gönderen ve bazı sorunların çözümü için adım atan HTC firması şimdi de Google ile beraber bu yazılımsal sorunlar üzerindeki son çalışmalarını yapıyor.

HTC One Modelindeki Kamera Sorunlarına Kalıcı Çözüm Geliyor
Modelindeki Kamera Sorunlarına Kalıcı Çözüm Geliyor

Bu ayın sonuna doğru kullanıcıları için gelmesi beklenilen Güncellemesi sonrasında yaşanan sorunları ortadan kaldırılması ve daha sağlıklı bir modele kavuşulması bekleniyor.

  HTC ButterFly S Modeli Resmi Olarak Duyuruldu

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status