HTC One Modelindeki Kamera Sorunlarına Kalıcı Çözüm Geliyor

HTC One Modelindeki Kamera Sorunlarına Kalıcı Çözüm Geliyor

Son dönemde birçok forumda ve blokta dillendirilmeye başlanılan HTC One modeline ilişkin kamera sorunları firma tarafından dikkate alındı ve üzerinde çalışmalara başlandı. Çekimlerde meydana gelen renk kaymaları ve renk dengesizlikleriyle beraber özellikle düşük ışık altında yapılan çekimlerde meydana gelen bozulmalar yakında gelecek olan yazılımsal güncelleme ile sona ermiş olacak. Android 4.3 Jelly Bean güncellemesinden önce […]Son dönemde birçok forumda ve blokta dillendirilmeye başlanılan modeline ilişkin kamera sorunları firma tarafından dikkate alındı ve üzerinde çalışmalara başlandı.

Çekimlerde meydana gelen renk kaymaları ve renk dengesizlikleriyle beraber özellikle düşük ışık altında yapılan çekimlerde meydana gelen bozulmalar yakında gelecek olan yazılımsal güncelleme ile sona ermiş olacak.

güncellemesinden önce küçük bir OTA Güncellemesi gönderen ve bazı sorunların çözümü için adım atan HTC firması şimdi de Google ile beraber bu yazılımsal sorunlar üzerindeki son çalışmalarını yapıyor.

HTC One Modelindeki Kamera Sorunlarına Kalıcı Çözüm Geliyor
Modelindeki Kamera Sorunlarına Kalıcı Çözüm Geliyor

Bu ayın sonuna doğru kullanıcıları için gelmesi beklenilen Güncellemesi sonrasında yaşanan sorunları ortadan kaldırılması ve daha sağlıklı bir modele kavuşulması bekleniyor.

  HTC One (M7) Modeli İçin Türkiye Fiyatı ve Satış Tarihi Netleşiyor

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK

Teknoloji’nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status