Pasaport Kayıt İşlemleriHTC One Ön Sipariş Patlaması Yaşadı

HTC One Ön Sipariş Patlaması Yaşadı

HTC tarafından bu güne kadar üretilen en popüler modeller arasına girmeyi başaran HTC One modeli henüz İngiltere, Almanya, Tayvan’da satışa çıkıp ABD içinde Ön Siparişe açılmasına rağmen stokları hızlıca eritmeyi başardı. Geçtiğimiz haftalarda İngiltere, Almanya ve Tayvan’da satışına başlanılan ve bölgelere sevk edilen ürünlerin hızlı tükenmesi sebebiyle satışına ara verilen HTC One modeli ABD pazarında […]


HTC tarafından bu güne kadar üretilen en popüler modeller arasına girmeyi başaran modeli henüz İngiltere, Almanya, Tayvan’da satışa çıkıp ABD içinde Ön Siparişe açılmasına rağmen stokları hızlıca eritmeyi başardı.

Geçtiğimiz haftalarda İngiltere, Almanya ve Tayvan’da satışına başlanılan ve bölgelere sevk edilen ürünlerin hızlı tükenmesi sebebiyle satışına ara verilen modeli ABD pazarında da Ön Sipariş noktasında HTC için büyük bir sürprize sebep oldu.

Üretim aşamasının çok zorlu ve detaylı olduğu modeli ortalama olarak 4 saatin sonunda banttan çıkıyor. Yani her ürünün üretimi için 4 saat gibi bir süre gerekiyor. Bu durumda seri çalışması gereken bir fabrika için üretimin diplere inmesi anlamına geliyor.

  HTC One Modeli Galaxy S4’ün Altında Kalacak Gibi Görünüyor

Uzun süredir ürettiği modellerde Satış Hüsranları yaşayan HTC firmasının bu sefer turnayı gözünden vurduğunu söylemek sanırım hatalı olmaz. Çünkü HTC One modeli firmanın yıllardır tutuk başlayan İlk Satış Dönemine hareket getirmiş durumda.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. HTC malzeme kalitesi olarak bir çok firmadan önde bence. Bunun yanında HTC Sense ayrıcalığı da cabası. Çok başarılı bir model olduğunu düşünüyorum, hem özellik hemde tasarım açısında.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status