HTC One Ön Sipariş Patlaması Yaşadı

HTC tarafından bu güne kadar üretilen en popüler modeller arasına girmeyi başaran HTC One modeli henüz İngiltere, Almanya, Tayvan’da satışa çıkıp ABD içinde Ön Siparişe açılmasına rağmen stokları hızlıca eritmeyi başardı.

Geçtiğimiz haftalarda İngiltere, Almanya ve Tayvan’da satışına başlanılan ve bölgelere sevk edilen ürünlerin hızlı tükenmesi sebebiyle satışına ara verilen HTC One modeli ABD pazarında da Ön Sipariş noktasında HTC için büyük bir sürprize sebep oldu.

Üretim aşamasının çok zorlu ve detaylı olduğu HTC One modeli ortalama olarak 4 saatin sonunda banttan çıkıyor. Yani her ürünün üretimi için 4 saat gibi bir süre gerekiyor. Bu durumda seri çalışması gereken bir fabrika için üretimin diplere inmesi anlamına geliyor.

Uzun süredir ürettiği modellerde Satış Hüsranları yaşayan HTC firmasının bu sefer turnayı gözünden vurduğunu söylemek sanırım hatalı olmaz. Çünkü HTC One modeli firmanın yıllardır tutuk başlayan İlk Satış Dönemine hareket getirmiş durumda.

HTC One Ön Sipariş Patlaması Yaşadı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. HTC malzeme kalitesi olarak bir çok firmadan önde bence. Bunun yanında HTC Sense ayrıcalığı da cabası. Çok başarılı bir model olduğunu düşünüyorum, hem özellik hemde tasarım açısında.

    Cevapla