HTC One Sahipleri İçin  Mophie Bataryalı Kılıflar Satışta

HTC One Sahipleri İçin Mophie Bataryalı Kılıflar Satışta

Bataryalı Kılıf son zamanda batarya noktasında sıkıntı yaşayan telefon modelleri sayesinde oldukça popüler olmayı başardı. HTC One modeli de pazara henüz tam çıkmadan Mophie firması tarafından üretilen Bataryalı Kılıf aksesuarına sahip oldu. Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S4, Apple iPhone 4S, Apple iPhone 5 gibi modellere de hızlı bir şekilde hazırlanan Mophie Bataryalı Kılıf modeli […]


Bataryalı Kılıf son zamanda batarya noktasında sıkıntı yaşayan telefon modelleri sayesinde oldukça popüler olmayı başardı. modeli de pazara henüz tam çıkmadan Mophie firması tarafından üretilen Bataryalı Kılıf aksesuarına sahip oldu.

Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S4, Apple iPhone 4S, Apple iPhone 5 gibi modellere de hızlı bir şekilde hazırlanan Mophie Bataryalı Kılıf modeli şimdi de henüz satışa çıkmadan modeli için de tasarlandı.

99 Dolar gibi bir etiket fiyatı ile satışa çıkan ve ülkemizde satışı yapılıp yapılmayacağı bilinmeyen Mophie Bataryalı Kılıf modelinin üzerinden 2500 mAh’lik bir batarya bulunuyor. Bu batarya sayesinde telefonun kullanım süresi de ikiye katlanmış oluyor.

  HTC Desire 300 Modelinin Özellikleri, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Siyah ve Beyaz renk seçenekleri ile gelen Bataryalı Kılıf modeli ile oldukça iyi bir ikili oluyor diyebiliriz. Kalınlık ve Ağırlık anlamında bir dezavantaj ortaya çıksa da kullanım süreleri bakımından Bataryalı Kılıf modelleri cihaz performanslarını ikiye katlamaya yetiyor.

 

İşte Mophie HTC One Bataryalı Kılıf modelinden birkaç görsel.

 

HTC One Mophie Bataryalı Kılıf
HTC One Mophie Bataryalı Kılıf
HTC One Mophie Bataryalı Kılıf
HTC One Mophie Bataryalı Kılıf
HTC One Mophie Bataryalı Kılıf
HTC One Mophie Bataryalı Kılıf

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. telefon zatne büyük ebatı 5 inc birde bu tarayayla olur 6 inc tablet gibi ele avuca sığmaz bu tip büyük telefonlarda batarya kılıf hiç iyi olmaz

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status