Pasaport Kayıt İşlemleriHTC One SV Modeli İçin Android 4.1.2 Güncellemesi Sunuldu

HTC One SV Modeli İçin Android 4.1.2 Güncellemesi Sunuldu

HTC tarafından peş peşe pazara sunulan HTC One serisinden bir model olan HTC One SV modeli için Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi firma tarafından yayınlandı. HTC tarafından 2012 senesinde üretilen ve HTC One S modeli ile HTC Desire X modelleri arasında kendisine yer bulan HTC One SV modeli için uzun süredir beklenilen Android 4.1.2 Jelly […]


HTC tarafından peş peşe pazara sunulan serisinden bir model olan SV modeli için Android 4.1.2 güncellemesi firma tarafından yayınlandı.

HTC tarafından 2012 senesinde üretilen ve modeli ile HTC Desire X modelleri arasında kendisine yer bulan SV modeli için uzun süredir beklenilen Android 4.1.2 güncellemesi nihayet indirilebilir hale geldi.

Güç tüketiminde yapılan iyileştirmelerin yanında Project Butter sayesinde hızlanan ara yüz ile beraber daha akıcı bir kullanım sunan cihaz, Sense 4+ ara yüzüne de kavuşmuş oldu.

HTC One SV Modeli İçin Android 4.1.2 Güncellemesi Sunuldu
HTC One SV Modeli İçin Android 4.1.2 Güncellemesi Sunuldu

HTC Sensation Serisi Güncelleme Alamayacak mı?

 

HTC’nin 2012 model telefonlarının çoğuna Android 4.1 güncellemesi verdiği görülüyor. Sadece 1 GB RAM altındaki modeller için güncelleme gelmediğini görüyoruz. Ayrıca firmadan resmi bir açıklama gelmemiş olsa da, 2011 yılında çıkan HTC Sensation başta olmak üzere pek çok güçlü model için de Jelly Bean çıkacak gibi gözükmüyor.

HTC 2013 senesinde daha az model üreterek daha fazla güncelleme yayınlama politikası içerisine girerek aslında 2012 senesinde yaptığı yanlıştan da dönme noktasına geldi.

2012 senesinde yoğun bir üretim yapan ve Samsung tarafından benimsenen pazarlama stratejisini deneyen HTC firması ne yazık ki bu çalışmada büyük bir başarısızlık elde etti.

Bakalım 2013 senesi içerisinde HTC ONE serisinden başka HTC Sensation serisine de Android 4.1 Güncellemesi gelecek mi?

  Samsung Galaxy S3 Jelly Bean Türkiye Güncellemesi Çıktı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status