HTC One ve HTC One Max İçin Yeni Reklam Filmi Yayınlandı

HTC One ve HTC One Max İçin Yeni Reklam Filmi Yayınlandı

Geçtiğimiz günlerde Robert Downey JR. İle reklam anlaşması yapan HTC firmasının ilk reklamı HTC One ve HTC One Max modelleri barındıran 2 dakikalık bir film oldu. Iron Man filmi ile özellikle Bilim Kurgu – Aksiyon filmleri noktasında oldukça fazla tanınır hale gelen ve hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşan Robert Downey JR. İle reklam noktasında […]


Geçtiğimiz günlerde Robert Downey JR. İle reklam anlaşması yapan firmasının ilk reklamı ve Max modelleri barındıran 2 dakikalık bir film oldu.

Iron Man filmi ile özellikle Bilim Kurgu – Aksiyon filmleri noktasında oldukça fazla tanınır hale gelen ve hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşan Robert Downey JR. İle reklam noktasında anlaşan firması bu anlaşmanın ilk ürünün de ortaya çıkardı.

Reklam filminde görülen modelin veya Max modellerinden birisi olduğu tahmin edilse de net olarak hangi modelin ele alındığı ve reklamının yapıldığı açıkçası pek belli olmuyor.

’nin 5.9 inç büyüklüğünde Full HD Super LCD ekrana sahip olacak olan yeni phableti One Max, Snapdragon 800 işlemci, Adreno 330 GPU’su, 2 GB RAM, 4 Megapiksel çözünürlüğünde Ultrapixel kamera ve Optik İmaj Sabitleyici, 3300 mAh batarya, 16 GB dahili hafıza ve microSD yuvası, Android 4.3 işletim sistemi ve Sense 5.5 ara yüzü gibi özelliklere sahip olacak yeni telefon, HTC One‘ın aldığı ödüllü tüm özelliklere sahip olacak.

  HTC'den Orta Üst Seviye Tablet PC Geliyor
HTC One ve HTC One Max İçin Yeni Reklam Filmi Yayınlandı
HTC One ve İçin Yeni Reklam Filmi Yayınlandı

HTC firmasının uzunca bir süredir reklam noktasında geri kalması sonrasında bu adım ile biraz daha satışlara katkı sağlayacak çalışmalara başlanmış gibi görünüyor.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status