Pasaport KayıtHTC One ve Samsung Galaxy S4 İçin Android 4.3 Güncellemesi Hazır

HTC One ve Samsung Galaxy S4 İçin Android 4.3 Güncellemesi Hazır

HTC One Google Edition ve Samsung Galaxy S4 Google Edition serilerine ait Android 4.3 Güncellemeleri Google tarafından ürünlere gönderilmeye başlandı. Pazardaki 2 amiral gemisi geçtiğimiz aylarda Google Edition serisi adı altında hali hazırda pazarda satışı yapılan Google Nexus gibi hızlı güncelleme alan modellerini çıkarmıştı. Saf Android yada Stok Android olarak bilinen ve üzerinde hiçbir işlem […]


Google Edition ve serilerine ait Android 4.3 Güncellemeleri Google tarafından ürünlere gönderilmeye başlandı.

Pazardaki 2 amiral gemisi geçtiğimiz aylarda Google Edition serisi adı altında hali hazırda pazarda satışı yapılan Google Nexus gibi hızlı güncelleme alan modellerini çıkarmıştı.

yada olarak bilinen ve üzerinde hiçbir işlem yapılmadan Google tarafından üretildiği gibi kullanılan sürümlere sahip olan Google Edition ve Galaxy X4 Google Edition serilerinin ilk güncellemesi Android 4.3 ile geldi.

HTC One ve Samsung Galaxy S4 İçin Android 4.3 Güncellemesi Hazır
ve Galaxy S4 İçin Android 4.3 Güncellemesi Hazır

Ancak normal ONE ve Galaxy S4 modellerini kullananlar için ne yazık ki yakın dönemde Android 4.3 Güncellemesi görünmüyor. Android 4.2 güncellmesini1-2 hafta önce yapan One firması ve pazara direkt olarak Android 4.2 ile çıkan firması bakalım bu modelleri için Android 4.3 Güncellemesini ne zaman sürecek.

  Yeni Amiral Gemileri HTC One, Sony Xperia Z ve LG Optimus G Pro Karşılaştırması

Şu aşamada Google Edition serilerine gelmeye başlayan Android 4.3 Güncellemesi ülkemizde pek fazla kullanıcıya hitap etmiyor. Ancak normal sürümlere gelecek olan güncellemeler şu aşamada merakla bekleniyor.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Htc one konusunda memnuniyet durumunu çok merak ediyorum. İnternette gerçek kullanıcıların yorumunu bulamadım. Bu konuda ayrıntılı yazı paylaşabilirseniz sevinirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status