Pasaport Kayıt İşlemleriHTC One ve Xperia Z Modelleri İçin Android 4.3 Güncellemesi Yolda

HTC One ve Xperia Z Modelleri İçin Android 4.3 Güncellemesi Yolda

2013 senesinin ortalarında Mobil Telefon Pazarına dahil olan Sony Xperia Z ve HTC One modelleri için Android 4.3 Jelly Bean Güncellemesi için tarihler belli oldu. HTC kanadından yapılan açıklamalara göre Amerika ve Avrupa pazarında HTC One modelini kullanan müşterilerine 2013 Eylül ayı içerisinde Android 4.3 Jelly Bean Güncellemesi gönderilecek. Yani HTC One Android 4.3 Güncellemesi […]


2013 senesinin ortalarında Mobil Telefon Pazarına dahil olan Sony ve modelleri için Android 4.3 Jelly Bean Güncellemesi için tarihler belli oldu.

HTC kanadından yapılan açıklamalara göre Amerika ve Avrupa pazarında modelini kullanan müşterilerine 2013 Eylül ayı içerisinde Android 4.3 Jelly Bean Güncellemesi gönderilecek.

Yani Android 4.3 Güncellemesi içinde bulunduğumuz Eylül ayı içerisinde bazı bölgelerde gecikmeler yaşansa bile indirilebilir hale getirilmiş olacak.

Sony modeli için pazara sunulacak Android 4.3 Jelly Bean Güncellemesi ise 2013 Kasım ayı içerisinde olacak. Bu noktada Sony 1 Honami modeli üzerine yoğunlaşan Sony kanadının güncellemeyi biraz geri bıraktığını görebiliyoruz.

  HTC One İçin Android 4.4 Kit Kat Güncelleme Tarihi Açıklandı
HTC One ve Xperia Z Modelleri İçin Android 4.3 Güncellemesi Yolda
HTC One ve Xperia Z Modelleri İçin Android 4.3 Güncellemesi Yolda

Aynı şekilde Amiral Gemisi statüsünde bulunan birçok modele Android 4.3 Jelly Bean Güncellemesi sunacak olan Samsung firmasının da ilk güncellemelere 2013 Kasım ayı içerisinde başlaması bekleniyor.

Bakalım Güncelleme Yarışlarında HTC One kullanıcıları mı, Sony Xperia Z kullanıcıları mı yoksa Samsung kullanıcılarımı önde yer alacak. Bekleyip göreceğiz.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status