HTC One X İçin Android 4.1.1 Jelly Bean Dağıtımı Başladı

HTC One X İçin Android 4.1.1 Jelly Bean Dağıtımı Başladı

HTC firmasının ilk Dört Çekirdekli cihazı olması sebebiyle oldukça uzun süredir dillerde ve ellerde dolaşan HTC One X modeline Android 4.1.1 Jelly Bean güncellemeleri gönderilmeye başlandı bile. Geçtiğimiz ay yaptığımız Bu Haberde de güncellemenin bilgisi sizlerle paylaşmıştık. Android 4.0 Ice Cream Sandwich sürümüne sahip olan HTC One X modeli kısa süre içerisinde Global düzeyde Android […]yorumlar.net

firmasının ilk Dört Çekirdekli cihazı olması sebebiyle oldukça uzun süredir dillerde ve ellerde dolaşan modeline Android 4.1.1 güncellemeleri gönderilmeye başlandı bile. Geçtiğimiz ay yaptığımız Bu Haberde de güncellemenin bilgisi sizlerle paylaşmıştık.

Android 4.0 Ice Cream Sandwich sürümüne sahip olan modeli kısa süre içerisinde Global düzeyde Android 4.1 sürümüne kavuşmuş olacak.

Tayvan ve Singapur’da dağıtımına başlanılan yeni sürüm aslında cihaz için de oldukça önemli güncellemeleri bünyesinde barındırıyor diyebiliriz.

HTC One X Android 4.1.1 Jelly Bean Güncellemesi
Android 4.1.1 Güncellemesi

Google Now destekli olarak gelen yeni işletim sistemi bir yandan yeni özellikler sağlarken diğer yanda da daha hızlı bir çalışma yapısı sunuyor. Ayrıca yapılan düzenlemeler sayesinde Batarya Ömründe de gözle görülür bir artış sağlanmış oluyor.

  HTC One SV Serisi Dünya Pazarında Kendisini Göstermeye Hazırlanıyor

352.7 MB lık bir boyuta sahip olan yeni güncelleme birkaç gün içerisinde Global pazarda da dağıtılmaya başlanacaktır. Türkiye pazarında ise Android 4.1 güncellemesi Kasım ortalarına doğru cihazlara yüklenmiş olacaktır diye bir beklenti içerisine girmiş durumdayız.

OTA üzerinden güncellemelere ulaşacak olan modeli bu güncelleme ile ayrıca HTC Sense 4+ ara yüzünün de katkıları ile en yakın rakibi Samsung Galaxy S3 modeli ile aynı İşletim Sistemine sahip bir şekilde rekabet etmiş olacak.

Birkaç gün içerisinde açıklanması beklenilen sürümünden önce belli başlı cihazlara Android 4.1 sürümü getirmeyi planlayan firmalar bu kapsamda 1-2 ay içerisinde güncelleme programlarını hızlandıracaklardır diye düşünüyorum.

/strong

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status