HTC One X İçin Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi Yolda

HTC One X İçin Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi Yolda

HTC firmasının amiral gemisi HTC One X modeli için çıkması beklenilen Android 4.1 Jelly Bean ve Sense 4.5 Ara Yüz güncellemesi için HTC Yetkililerinden bir açıklama geldi. Ara ara güncellemeler yaparak cihazı her daim enerjik tutmayı başaran HTC firması Ekim ayı içerisinde HTC One X modeli için bir Android 4.1 Güncellemesi yayınlamayı planlıyor. Türkiye için […]yorumlar.net

HTC firmasının amiral gemisi modeli için çıkması beklenilen Android 4.1 Jelly Bean ve Sense 4.5 Ara Yüz güncellemesi için HTC Yetkililerinden bir açıklama geldi.

Ara ara güncellemeler yaparak cihazı her daim enerjik tutmayı başaran HTC firması Ekim ayı içerisinde modeli için bir Android 4.1 Güncellemesi yayınlamayı planlıyor.

Türkiye için ise yine Ekim ayı ortalarında güncelleme çıkacak gibi görünüyor.

modeline gelecek olan Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi ile cihazın daha stabil çalışması ve batarya süresinin uzaması bekleniyor. Ancak tam detaylı bir bilgilendirme ne yazık ki yapılmış durumda değil.

HTC One X Modeli İçin Jelly Bean Güncellemesi Geliyor
HTC One X Modeli İçin Jelly Bean Güncellemesi Geliyor

 

HTC One X modeli için gelecek olan Android 4ç1 güncellemesi için geri sayım sürerken firmanın başka hangi modelleri için Android 4ç1 Jelly Bean güncellemesi yayınlayacağı da merak konusu haline geldi.

Samsung tarafından geçtiğimiz hafta açıklanan Android 4.1 Güncelleme Listesi gibi bir listenin de HTC tarafından açıklanmasını beklemek sanırım çok fazla bir beklenti olmayacaktır.

  HTC ve LG Yeni Modellerini Tanıtacaklar
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status