HTC One X+ Modeli Türkiye Pazarına Giriş Yapacak

HTC One X+ Modeli Türkiye Pazarına Giriş Yapacak

HTC’nin şu aşamada en üst modellerinden birisi olan ve ülkemizde henüz satışına başlanılmayan HTC One X+ modeli için HTC Türkiye çalışmalara başlamış durumda. Daha önce detaylı bir incelemeye tabi tuttuğumuz HTC One X+ modeli (Bakınız: HTC One X+ Özellikleri) Kasım ayının sonunda veya Aralık ayının ilk haftalarında Türkiye pazarında satışa çıkacak gibi görünüyor. Oldukça başarılı […]


’nin şu aşamada en üst modellerinden birisi olan ve ülkemizde henüz satışına başlanılmayan + modeli için Türkiye çalışmalara başlamış durumda.

Daha önce detaylı bir incelemeye tabi tuttuğumuz HTC + modeli (Bakınız: HTC One X+ Özellikleri) Kasım ayının sonunda veya Aralık ayının ilk haftalarında Türkiye pazarında satışa çıkacak gibi görünüyor.

Oldukça başarılı bir ürün olan ve özellikle HTC firmasında yaşanan batarya sorunlarını aza indirmek için 2100 mAh bir batarya kullanan HTC Plus modeli Türkiye pazarında ilgi görebilecek bir seviyede.

HTC One X+ Modeli Türkiye Pazarına Giriş Yapacak
+ Modeli Türkiye Pazarına Giriş Yapacak

Ancak hali hazırda modelinin 1800 – 1900 TL gibi fiyatlardan satıldığını düşünürsek bu cihazın ülkemizde 2000 – 2500 TL arasındaki bir fiyattan satışa sunulması pek de sürpriz olmayacaktır.

  HTC One Modeli 5 Milyonluk Satış Barajına Ulaştı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status