HTC One X ve HTC One X+ İçin Sense 5.0 Güncellemesi Geliyor

HTC One X ve HTC One X+ İçin Sense 5.0 Güncellemesi Geliyor

tarafından geçtiğimiz sene Amiral Gemisi sıfatı ile üretilen ancak istedikleri başarıya ulaşamayan modeli ile + modeline Sense 5.0 Ara Yüzü yakında gelecek.

tarafından sadece X, One X+, One S ve Butterfly modellerine verileceği bilgisi verilen Sense 5.0 Ara Yüz Güncellemesi bir anlamda HTC tarafından yeni pazara sunulan cihazla ile pazardaki üst seviye ürünlerde olacak gibi görünüyor.

Sense 5.0 Ara Yüz güncellemesini kullanıcılarına gönderme planları yapan HTC firması bu güncelleme ile bir yandan da cihazları Jelly Bean seviyesine çıkarma gibi bir çalışma içerisine girmiş durumda.

HTC One X ve HTC One X+ İçin Sense 5.0 Güncellemesi Geliyor
ve + İçin Sense 5.0 Güncellemesi Geliyor

modeli ile göz önüne gelen BlinkFeed gibi bazı ek özellikleri de yeni cihazlara sunacak olan HTC firmasının bu açıklama ve güncellemeleri Haziran 2013 veya Temmuz 2013 tarihlerinde yapması bekleniyor.

  HTC Üretim Bandını Çinli Firmalara Kaydırmaya Başladı

Mayıs 2013 tarihinden Google tarafından yapılacak Google I/Q Etkinliği ile duyurulması beklenilen Key Lime Pie sürümü sonrasında HTC firmasının üst modellerine , modeline ise sürüm güncellemesi vermesi pek de şaşırtıcı bir durum olmayacaktır.

 

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK

Teknoloji’nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status