Pasaport Kayıt İşlemleriHTC One X ve HTC One X+ İçin Sense 5.0 Güncellemesi Geliyor

HTC One X ve HTC One X+ İçin Sense 5.0 Güncellemesi Geliyor

HTC tarafından geçtiğimiz sene Amiral Gemisi sıfatı ile üretilen ancak istedikleri başarıya ulaşamayan HTC One X modeli ile HTC One X+ modeline Sense 5.0 Ara Yüzü yakında gelecek. HTC tarafından sadece HTC One X, One X+, One S ve HTC Butterfly modellerine verileceği bilgisi verilen Sense 5.0 Ara Yüz Güncellemesi bir anlamda HTC tarafından yeni […]


tarafından geçtiğimiz sene Amiral Gemisi sıfatı ile üretilen ancak istedikleri başarıya ulaşamayan modeli ile + modeline Sense 5.0 Ara Yüzü yakında gelecek.

tarafından sadece One X, One X+, One S ve HTC Butterfly modellerine verileceği bilgisi verilen Sense 5.0 Ara Yüz Güncellemesi bir anlamda HTC tarafından yeni pazara sunulan cihazla ile pazardaki üst seviye ürünlerde olacak gibi görünüyor.

Sense 5.0 Ara Yüz güncellemesini kullanıcılarına gönderme planları yapan HTC firması bu güncelleme ile bir yandan da cihazları Jelly Bean seviyesine çıkarma gibi bir çalışma içerisine girmiş durumda.

HTC One X ve HTC One X+ İçin Sense 5.0 Güncellemesi Geliyor
ve + İçin Sense 5.0 Güncellemesi Geliyor

modeli ile göz önüne gelen BlinkFeed gibi bazı ek özellikleri de yeni cihazlara sunacak olan HTC firmasının bu açıklama ve güncellemeleri Haziran 2013 veya Temmuz 2013 tarihlerinde yapması bekleniyor.

  HTC One X İçin Sense 5.0 ve Android 4.2.2 Güncellemesi Çıktı

Mayıs 2013 tarihinden Google tarafından yapılacak Google I/Q Etkinliği ile duyurulması beklenilen Key Lime Pie sürümü sonrasında HTC firmasının üst modellerine , modeline ise sürüm güncellemesi vermesi pek de şaşırtıcı bir durum olmayacaktır.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status