• TARİH: 24.05.2018
HTC Sense 8.0 Tüm Android Cihazlara Yüklenebilecek

HTC Sense 8.0 Tüm Android Cihazlara Yüklenebilecek

HTC firmasının akıllı telefonlarında kullandığı Sense Ara Yüzü için gelen son 8.0 Sürümünden sonra firma bu sürümü Tüm Android Cihazlara açma kararı almış durumda. Google Play Store üzerinden Ücretsiz olarak dağıtılması planlanan HTC Sense 8.0 Ara Yüz Uygulamasının kendi telefonlarında olduğu kadar verimli çalışıp çalışmayacağı şu aşamada net olmasa da bu ara yüzün diğer cihazlara […]yorumlar.net

HTC firmasının akıllı telefonlarında kullandığı Sense Ara Yüzü için gelen son 8.0 Sürümünden sonra firma bu sürümü Tüm Android Cihazlara açma kararı almış durumda.

Google Play Store üzerinden Ücretsiz olarak dağıtılması planlanan HTC Sense 8.0 Ara Yüz Uygulamasının kendi telefonlarında olduğu kadar verimli çalışıp çalışmayacağı şu aşamada net olmasa da bu ara yüzün diğer cihazlara da geliyor olması büyük bir kazanç.

Yıllardır kendi ara yüzü ile pazarda var olan ve ilk dönemlerinde oldukça hantal bir yapıya sahip olmasına rağmen yenilenen yapısı sayesinde Saf Android performansı sunan Sense 8.0 birçok üreticinin de kıskandığı bir ara yüz olmayı başarmış durumda.

Android 4.4 ve Üstündeki cihazlarda çalışacak olan ara yüz için HTC firmasını bazı kullanıcılara GOOGLE_PLAY_SENSE_GP kodlu davetiye göndermeye başlamış durumda.

Firmanın bu sayede çalışmalara başladığını ve aslında çalışmalarda da epey bir ilerleme kaydedildiği görülüyor.

Yani kısaca özetlemek gerekirse HTC Sense 8.0 çok ama çok yakın bir dönemde Google Play Store üzerinden tüm akıllı telefon kullanıcılarına açılmış olacak.

Tabi Apple için bu ara yüzün kullanımı şu aşamada mümkün değil.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir BULGAN
Kadir BULGAN Sakarya Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Mezunu. Teknoloji, Bilgisayar ve Elektronik Dünyası ile yakından ilgili. Bursa'lı.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status