HTC Ses Sistemleri İçin JBL Firmasına Yakın

HTC Ses Sistemleri İçin JBL Firmasına Yakın

Geçtiğimiz senelerde Beats Audio Firmasının belli bir oranına sahip olan ve bu sebeple de cihazlarına Beats Audio Ses Çipleri ve Kulaklıkları ekleyen HTC firması şimdilerde JBL firması ile çalışmalara başladı. Apple tarafından Beats Audio firmasının satın almasından sonra BoomSound Ses Çıkışlarında hangi firmanın ses çiplerini kullanacağı merakla beklenilen HTC firması bu konudaki kararını JBL’den yana […]


Geçtiğimiz senelerde Beats Audio Firmasının belli bir oranına sahip olan ve bu sebeple de cihazlarına Beats Audio Ses Çipleri ve Kulaklıkları ekleyen HTC firması şimdilerde JBL firması ile çalışmalara başladı.

Apple tarafından Beats Audio firmasının satın almasından sonra BoomSound Ses Çıkışlarında hangi firmanın ses çiplerini kullanacağı merakla beklenilen HTC firması bu konudaki kararını JBL’den yana vermiş gibi görünüyor.

Ses Kalitesi bakımından pazardaki sayılı firmadan birisi olan JBL ile HTC ButterFly 2 modeli için için çalışmalara başlayan HTC firmasının gelecek sene pazara süreceği HTC One M9 serisinde de JBL Ses Çipini ve Hoparlör Sistemini kullanması bekleniyor.

HTC Ses Sistemleri İçin JBL Firmasına Yakın
HTC Ses Sistemleri İçin JBL Firmasına Yakın

Beats Audio’ya Karşı JBL

Ses Pazarında birbiri ile kıyasıya bir rekabet içerisinde olan bu iki firma şimdide Mobil Cihazlar pazarında rekabet içerisine girecek.

HTC ve JBL ortaklığının tam karşısına iPhone ve Beats Audio kardeşliği çıkacak. Ve bakalım HTC BoomSound ile başlayan Ses Savaşlarında geride kalan diğer firmalar nasıl bir adım atacak.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status