HTC T6 Modeli Galaxy Note Serisiyle Rakip Olacak

HTC T6 Modeli Galaxy Note Serisiyle Rakip Olacak

HTC henüz resmi açıklaması yapılmayan HTC T6 kod adlı 6 inçlik Tablet Telefon modeli ile pazarda Samsung Galaxy Note 2 ve Samsung Galaxy Note 3 serisine oldukça iyi bir rakip hazırlılarında diyebiliriz. HTC One modeli ile üst segmentte yeniden bende varım diyen HTC firması şimdi de Samsung firmasının en çok satan modellerinden birisi olan Galaxy […]


henüz resmi açıklaması yapılmayan T6 kod adlı 6 inçlik Tablet Telefon modeli ile pazarda Samsung ve Samsung serisine oldukça iyi bir rakip hazırlılarında diyebiliriz.

modeli ile üst segmentte yeniden bende varım diyen firması şimdi de Samsung firmasının en çok satan modellerinden birisi olan Galaxy Note serisine iyi bir rakip model çıkarma hazırlıklarına başladı.

5,99 inçlik Full HD ekran yapısı ile pazara sunulması beklenilen HTC T6 modeli temel olarak kasa yapısı bakımından modeli ile eşdeğer özelliklerde olacak.

SnapDragon 800 İşlemci serisi ile pazara çıkması beklenilen HTC T6 modelinin 2,3 Ghz’lik bir hıza ulaşması bekleniyor. 2 Gb Ram oranına sahip olması planlanan modelin 4 UltraPiksel kalite de bir de fotoğraf çözünürlüğü ile geleceği varsayılıyor.

  Avrupa’nın En İyi Telefonu HTC One Modeli Oldu
HTC
HTC

Yazılımsal olan modeli ile hemen hemen aynı olan HTC T6 modeli işlemci geliştirmesi ve ekran büyümesi dışında benzer bir makine gibi ele alınabilir.

Geliştirilmiş özellikleri ve geçmişteki hatalardan ders alınarak yeniden elden geçirilen yapısı ile HTC T6 modeli pazara çıkması durumunda hem hem de için oldukça sıkı bir rakip olacaktır.

Bu noktada PTablet serisine de yeni bir eleman ve soluk gelmiş olacaktır.

Yaz sonuna doğru pazara çıkması beklenilen model için 16 GB veya 32 GB Depolama Alanı tercihi kullanılacak ve Micro SD Kart desteği sunulacak.

Kasa olarak Alüminyum Kasa kullanması düşünülen HTC T6 modelinde Android 4.3 veya Android 5.0 işletim sistemlerinden birisinin olması bekleniyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status