Pasaport Kayıt İşlemleriHTC T6 Modelinin İsmi HTC One Max Olarak Güncellenebilir

HTC T6 Modelinin İsmi HTC One Max Olarak Güncellenebilir

Samsung Galaxy Note 3 modeline iyi bir rakip olacağı yönündeki iddialar eşliğinde satışa hazırlanan HTC T6 modeline yeni bir isim verildi. HTC One Max. HTC One modelinin pazara çıkması ile son senelerin en iyi çıkışını yakalayan HTC firması şimdi de HTC One serisinden büyüme yoluna gitme planları yapmaya başladı. HTC One Google Edition modelinden sonra […]


Samsung Galaxy Note 3 modeline iyi bir rakip olacağı yönündeki iddialar eşliğinde satışa hazırlanan T6 modeline yeni bir isim verildi. Max.

modelinin pazara çıkması ile son senelerin en iyi çıkışını yakalayan firması şimdi de serisinden büyüme yoluna gitme planları yapmaya başladı.

One Google Edition modelinden sonra modelinin de görsellerinin sızdırıldığı HTC One modelinde son üye ise HTC T6 adı ile anılan olacak gibi görünüyor.

Temel olarak bakıldığında HTC One ile hemen hemen aynı donanımsal özelliklere sahip olması beklenilen ancak boyut olarak biraz daha büyük bir hale getirilecek olan modeli iyi bir satış rakamına ulaşmayı ve Samsung Galaxy Note 3 modeli ile kıyasıya bir rekabete girişmeyi planlıyor.

  HTC Windows Phone 8S Modeli Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları
HTC
HTC

Bakalım HTC T6 veya modeli ne kadar başarılı bir satış payına ulaşabilecek.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status