HTC Uygulamaları Google Play Store’da Dağıtıma Çıkıyor

HTC Uygulamaları Google Play Store’da Dağıtıma Çıkıyor

HTC Sense Ara Yüzü üzerinden direkt olarak kendi modellerine özel olarak hazırladığı bazı uygulamaları artık Google Play Store üzerinden diğer Android İşletim Sistemi kullanıcılarına da sunacak. HTC Creative Labs adlı yeni bir birim kuran ve artık Uygulamalarını bu birim üzerinden hazırlamaya başlayan HTC ekibi yeni bir adım daha atarak Uygulamalarını Halka Açtı.   HTC Zeo […]yorumlar.net

HTC Sense Ara Yüzü üzerinden direkt olarak kendi modellerine özel olarak hazırladığı bazı uygulamaları artık Google Play Store üzerinden diğer Android İşletim Sistemi kullanıcılarına da sunacak.

HTC Creative Labs adlı yeni bir birim kuran ve artık Uygulamalarını bu birim üzerinden hazırlamaya başlayan HTC ekibi yeni bir adım daha atarak Uygulamalarını Halka Açtı.

 

HTC Zeo Markete Eklenmeye Hazırlanıyor

İlk olarak HTC One M7 serisi ile yaşamımıza giren, sonraki sürümlerde de geliştirilerek son haline ulaştırılan HTC ZOE eklentisi Marketteki yerini alacak.

Android 4.4 Kit Kat İşletim Sistemi ve üstü bir seriye sahip olan tim cihazlarda artık HTC ZOE kullanılabilecek.

 

  HTC ButterFly S Modeli Resmi Olarak Duyuruldu
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status