HTC ve LG Yeni Modellerini Tanıtacaklar

LG ve HTC firmaları 19 Eylül tarihinde farklı noktalarda yapacakları tanıtımlar ile pazara yeni cihazlarını tanıtmaya hazırlanıyorlar.

LG firması tarafından pazara sunulması beklenilen LG Optimus G modelinde SnapDragon S4 Pro işlemcinin bulunması beklenilirken bu bir anlamda pazarın lider cihazlarından birisi haline gelecek.

Üzerinde 4 Çekirdekli işlemci bulunan üründe Adreno 320 GPU ve 2 GB ram kullanılmış durumda. Ayrıca 13 MP lik kamerası ile de pazardaki birçok cihazdan daha iyi fotoğraf ve video kalitesi sunacak gibi duruyor.

LG Optimus G ve HTC One X+ Modelleri
LG Optimus G ve HTC One X+ Modelleri
LG Optimus G Modeli Görücüye Çıkıyor
LG Optimus G Modeli Görücüye Çıkıyor

Oldukça güçlü bir cihaz olması sebebiyle pazarda merakla beklenilen cihaz 19 Eylül tarihinde yapılacak geniş çaplı bir tanıtım ile ABD pazarına giriş yapacak.

Yapılacak olan tanıtıma ayrıca LG Optimus G ürününün İşlemcisini üreten Qualcomm firması tarafından da destek sağlanacak. Bu sayede firma ürünlerinin neler yapabildiğini bir anlamda gösterme fırsatı bulmuş olacak.

 

Aynı gün başka bir noktada ise HTC firması yeni ürünün HTC One X+ modelini ve yenilenen One X modelinin tanıtımının yapılması bekleniyor. Ayrıca bu iki cihazın yanında birde Windows Phone 8 İşletim Sistemini kullanan 3. Bir cihazında tanıtımı yapılacak gibi görünüyor.

HTC One X ve HTC One X+ Modelleri Yenileniyor
HTC One X ve HTC One X+ Modelleri Yenileniyor

Bir anlamda HTC için yeni bir cihaz üretimi olmayacak gibi görünüyor. Özellikle One X ve One X+ modelleri bir önceki serinin devamı niteliğinde olacak. Ancak eğer Windows Phone 8 İşletim Sistemine sahip bir cihazın tanıtımı yapılırsa o zaman yakın dönemde pazardaki cihaz sayısının da nasıl bir yönde artacağını görmüş olacağız.

Kısacası 19 Eylül 2012 tarihi özellikle LG firması tarafından tanıtılacak cihaz sebebiyle oldukça önemli. Aynı zamanda HTC‘de bir sürpriz yapabilir. Belki Apple kadar yüksek seviyeli bir tanıtım yapılmayacak ancak bu noktada pazara sunulacak cihazlar daha fazla donanımsal özellik barındıracak gibi görünüyor.

 

HTC ve LG Yeni Modellerini Tanıtacaklar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir