Pasaport Kayıt İşlemleriHTC Yeni Dönemde Reklama Ağırlık Verecek

HTC Yeni Dönemde Reklama Ağırlık Verecek

HTC‘nin son dönemde eleştiri aldığı ve yöneticilerinin de kabul ettiği en büyük problemi yeterince reklam yapamaması. Firma özellikle HTC One modelinin satışları ile reklam bütçesine katkı yapmayı ve ürünlerini daha iyi tanıtmayı hedefliyor. Firmaya yakın kaynaklara göre HTC, yeni reklam yüzü olması için Tony Stark ve Sherlock Holmes rollerinden tanıdığımız Robert Downey Jr. ile bir […]


‘nin son dönemde eleştiri aldığı ve yöneticilerinin de kabul ettiği en büyük problemi yeterince reklam yapamaması. Firma özellikle One modelinin satışları ile reklam bütçesine katkı yapmayı ve ürünlerini daha iyi tanıtmayı hedefliyor.

Firmaya yakın kaynaklara göre , yeni reklam yüzü olması için Tony Stark ve Sherlock Holmes rollerinden tanıdığımız Robert Downey Jr. ile bir anlaşmaya imza attı.

12 milyon dolar değerindeki anlaşma iki yıl sürecek. Anlaşma kapsamında ünlü oyuncu reklamlarda kendisini oynayacak. Canlandırdığı karakterlere yer verilmeyecek. Oyuncunun menajeri olan CAA firması ise konu ile ilgili soruları cevapsız bıraktı.

 

HTC Yeni Dönemde Reklama Ağırlık Verecek
HTC Yeni Dönemde Reklama Ağırlık Verecek

HTC’nin yeni reklam anlaşmasının One satışlarının oldukça iyi ve şirketin gelirini artıracak düzeye çıktığına dair işaretler olarak yorumlanıyor. Robert Downey Jr. reklamlarının önümüzdeki dönemde görsel medyada görücüye çıkması bekleniyor

Kaynak: ShiftDeleteNet

  HTC Üretim Bandını Çinli Firmalara Kaydırmaya Başladı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status